як зробити друк листівки у себе вдома

Якщо ви знаходитесь вдома або в офісі, ви можете зробити друк листівки на свій розсуд. Друк листівок легко зробити. Це низька вартість, теж. За допомогою всього декількох матеріалів, ви можете зробити друк листівок, які є ефективними і привабливими. Ось деякі поради у прийнятті друк листівок:

– Зберіть своїх матеріалів. Ви можете почати з читання на найідеальніший папери, що використовуються у пресі листівок. Якщо у вас є ці папери у вашому будинку, що було б краще. Купівля нових партій паперу коштує грошей, і ви краще зберегти це для інших проблем, таких, як чорнило. Чорнила можуть бути дорогим. Таким чином, якщо ви збираєтеся використовувати повний колір чорнила, ви можете можете скористатися чорнилом на знижку. Через інтернет, ви можете знайти багато таких дисконтних карт, які обіцяють дати вам зниження цін на інтернет-покупок. Ці дисконтних карт мають терміни дії, тому завжди тримати їх в думці. На зазначені дати, зробити покупки і вказати код Вашої дисконтної карті. Процентне скорочення буде запропонована вас, даючи вашому бюджету імпульс. Тільки уявіть, якщо вони запропонують ваші 50 відсотків менше, ніж первісна ціна.

– Робота по вашому дизайну шаблону. Це може спричинити за собою час і зусилля, але так як цей компонент має вирішальне значення, ви повинні інвестувати себе в цьому. Ви можете почати процес проектування, записувати свої ідеї або малювання ваш дизайн зір. Як тільки ви це зрозуміли, ви вже можете використовувати ваш персональний комп’ютер. Ви можете побудувати шаблон для друку листівок використанням Adobe додатків. Вони включають в себе Adobe Illustrator або Corel Draw. Крім цього, ви можете також використовувати Microsoft офісних програм, таких як Microsoft Publisher. Останній є новачками, так що навіть якщо у вас немає досвіду роботи щодо дизайну публікацій, ви можете передати цю творчу задачу з честю.

– Зробити велику частину з елементів дизайну. Ви можете мати різні елементи дизайну у вашому розпорядженні. Наприклад, ви, можливо, кисті, шаблони, зображення і стилі шрифтів, які можна використовувати. Якщо ви все це, підготувати їх до використання в створенні дизайну шаблонів для друку листівок. В іншому випадку, не поспішайте знаходження цих елементів дизайну для використання на ваших шаблонів дизайну. Завжди переконайтесь, що, однак, що при прийнятті ваші листівки друк, у вас є, щоб зв’язати всю конструкцію разом. В іншому випадку, ваші листівки документ може виглядати дезорганізовані. Ви можете зосередитися на кількох елементах дизайну і поставити значення на Ваше повідомлення.

– Якщо говорити про повідомлення, працювати з вмістом. Можливо, вам доведеться зробити ваше повідомлення короткими ваших потенційних читачів не може дозволити собі розкіш читання кілометраж проходи. Крім того, майте ваші слова просто. Майте на увазі, що ви робите ваші листівки друк, щоб висловити, а не справити враження. Використовувати всі ті високі звучні слова для іншого випадку. Для вашого листівки друк, зробити вашу повідомлення зрозумілим для широкої публіки.

– Створення привертають увагу заголовок для вашого листівки друку. Ваші листівки печатка повинна залучити всіх. Таким чином, Ви можете включити те, що ви повинні запропонувати на заголовок. Якщо ви рекламуєте продажу, включають відсотків скоротити, щоб привернути увагу людей. Звичайно, не забудьте включити дані, а також свої контактні дані, у разі, якщо у них є питання і хочуть увійти в контакт з вами.