як ви можете зробити своє оголошення командної уваги

Є багато оголошень для великої кількості продуктів там, так що це дуже легко для вашого оголошення заблукати в порожню. Щоб уникнути цього, ви повинні зробити все, що ви можете зробити, щоб переконатися, що ваше оголошення отримує помітив. Ось деякі речі, які ви можете зробити, щоб гарантувати, що ваше оголошення команд уваги.

1. Помістіть барвисті графіки, кругові діаграми та інші графіки у вашому оголошенні. Використання діаграм, які будуть захоплювати особи очі, а також підтримати Ваші вимоги продукту. Наприклад, якщо ви продаєте продукт, який підвищує трафік веб-сайту, скриншот вашої статистики сайтів трафік може бути дуже ефективним.

2. Виділіть купівлю стимули, такі як безкоштовні бонуси і гарантії повернення грошей. Ви можете розмістити їх в ящики або перед одним кольоровому тлі.

3. Використовуйте короткі пропозиції або фрагменти пропозицій в тілі вашому оголошенні. Коротка черга з слів можуть спіймати скімерів очей з одним швидким поглядом.

4. Виділіть всі важливі ключові слова і фрази у вашому оголошенні. Ви можете використовувати жирний, підкреслення і колір для виділення важливих слів. Я бачу, як ключові слова жирним шрифтом виділено і в жовтому багато оголошень в даний час.

5. Завжди пам’ятайте, що ми живемо у візуальному світі. Наведіть привертає увагу фотографії вище, і у вашому оголошенні. Потужний метод полягає у використанні до і після фотографії людей, що використовують ваш продукт.

6. Використовуйте заголовок, який привертає увагу вашої цільової аудиторії. Одним з найбільш ефективних способів є використання безкоштовного пропозиції, як ваш заголовок. Шокуючий заголовок претензій також може бути ефективним за умови, що ви можете створити резервну копію претензії, звісно.

7. Зробіть ваші оголошення ключові слова і фрази виділяються шляхом збільшення тексту. Ця техніка творить чудеса з заголовками і суб заголовки.

8. Зробити ваші продукти список переваг і особливостей виділяються за допомогою символу перед кожним з них. Символ може бути тире, суцільний коло, зірка і т.д.

9. Використовуйте заголовки на південь, щоб розбити текст оголошення andto захопити скімери очі. Ви могли б зробити їх ще більш потужним, виділивши їх кольором.

10. Використовуйте привертає увагу прикметників, щоб описати ваш продукт. Наприклад шиплячих, неймовірні, висока потужність, ультрасучасний, вбивця, карколомним, і т.д. Але, будьте обережні, не перестарайтеся.

Використовуючи наведені вище методи повинні значно підвищити ймовірність того, що ваше оголошення буде бути поміченим потенційним клієнтам. І це перший крок в кінцевому рахунку, робить продаж.