скільки коштує реклама на радіо

“Скільки коштує реклама на радіо?” Це питання мені задають щодня. Існує багато плутанини там про те, наскільки багато витрат радіореклами. Доклавши трохи знань і розуміння того, як працює радіо, ми можемо відповісти на це питання. Тому що суть … Так само, як вартість 5-зіркового готелю номери в Four Seasons відрізняється від “мотель Мо і поїсти”. Витрати на радіорекламу значно варіюються від станції до станції заснована на слухачів.
Ефективна реклама радіо було два основних компоненти – “комерційний” – фізичні та саме повідомлення “Радіостанція” вашої реклами на повітрі.

комерційні

По-перше, давайте досліджувати радіо комерційних себе. До вибору радіостанції, ви повинні думати про повідомлення, яке ви намагаєтеся донести до вашого цільового клієнта і те, що ви від них хочете. Ключ до комерційних надає заклик до дії, що диски Ваших цільових клієнтів для вашого бізнесу.

Радіо комерційного виробництва сповнена Диктори, радіо особистостей, ді-джеїв та інші, всі стверджують, що створити “радіореклами”. Будьте дуже обережні, тут … Якщо ви хочете по-справжньому професійний звучання радіо комерційних – зверніть увагу на агентство радіореклами, яка має досвід і послужний список успішних рекламних кампаній. Не просто якийсь хлопець з мікрофоном, які люблять поговорити.
Будь-який користувач може створити оголошень по радіо, але не кожен може створити Радіо реклама, яка є ефективною і призводить клієнтів до вашого бізнесу. Інший червоний прапор, щоб не упустити є “вільними реклами радіо”, створений радіостанцією якщо ви рекламуєте на їх станції. У той час як безкоштовна звучить чудово – безкоштовна реклама ніколи не засновані на стратегії і є лише одним з кількох десятків рекламних роликів, які повинні бути створені людиною перевантажені радіо виробництва в п’яти хвилинах вікна часу. Пам’ятайте, що ви зазвичай отримуєте те, що ви платите.

Професійні радіо комерційних агентств виробництві використовують тверді, перевірені часом формули, які максимально можливу відповідну реакцію. Талант підібрані найкращим зв’язатись з цільовою клієнтів і виробництва на основі ясних, якості і легко вбирають звукових повідомлень.

Так … Що таке радіо комерційних вартості виробничого процесу? Доброю новиною є те – далеко не все, що багато чого, якщо враховувати якість кінцевого продукту. Ціни на комерційну, яка використовує один голос як правило, падає і в ціновому діапазоні від $ 300 до $ 500 за комерційну. Коли ви додаєте більше голосів або “дзвін виконавців” до комерційного, Ви можете очікувати платити більше. Знаючи ці цифри можуть зберегти вам багато грошей, якщо хтось намагається стягувати більше для комерційної. Я був би дуже скептично ставляться до будь-якого зарядки менше, ніж це для “професійного” комерційний. Значення я б питання тільки, як “професійна” робота.
Що ви платимо? Ці витрати включають в себе розвиток твердої стратегії, копії від досвідчених копірайтерів, високої продуктивності таланти голос калібру та послуги найвищої якості виробництва.

радіостанції

Саме тут великих питань вступають в гру. Запитання про тарифи, цінах станції, розміщення раз, де-містифікувати і т.д. Давайте, що розміщення радіо це все о.

Хороше радіо комерційних рекламне агентство допоможе вам знайти декілька ключових речей –

* Пошук кращих радіостанцій на ринку, який відповідає демографічним вашого клієнта (вік, стать, рівень доходу і т.д.) і психографічні (інтереси, переконання, хобі, риси особистості тощо). Щоб відповідати Ваше повідомлення с.

* Пошук часи дня, який найкращим чином досягти вашого цільового клієнта від конкретних станцій.

* Вибір верхню радіостанцій, які найбільш ефективно досягти найвищих потенційних кваліфікованих клієнтів, в більшості випадків (визначається як частота), за найменшу кількість грошей.
У моїй компанії, Кращий RadioCommercials.com ось як ми визначаємо, що витрачати на витрати радіореклами. Ми досліджуємо ринок ви хочете рекламувати, ми знайти радіо станції, які мають найбільший потенціал для досягнення вашої мети клієнта (на основі формату станції Top40 та новини / говорити і Soft Rock досягають всі дуже різні демографію осіб). Ми порівнюємо останні рейтинги дані про радіостанції, які кваліфікуються для досягнення Ваших цільових клієнтів. Це дає нам гарне уявлення про те, які станції будуть кращі досягнення Ваших цільових клієнтів.

Після того як ми визначили, які станції будуть найбільш ефективно досягти вашого цільового клієнта, ми ведемо переговори плану з радіостанцією на основі ваших цілей, очікувань і бюджету. Ми маємо доступ до даних, що дозволяє нам Порівняйте ціни проти історичних діячів, щоб визначити, станцій ціна не відповідає лінії або в лінію з ринком середніх. Ми використовуємо всі ресурси, ми можемо змусити вас максимум за свої гроші.
Яка загальна вартість?
Це чесно залежить від розміру ринку ви хочете розмістити рекламу дюйма ціни Радіо реклама може бути вище, ніж $ 500 за 60 місць у верхній ринку, як Лос-Анджелес, або за ціною від $ 3 за 60 місць у Petoskey, Мічиган.

Як приклад – Припустимо, ви хотіли, щоб передати ваші комерційні один раз на день, в понеділок – п’ятницю вранці, опівдні і після обіду і два рази у суботу та неділю. (Це приклад твердого графіка початкового рівня для підвищення поінформованості) Ось що ви можете очікувати, щоб заплатити на основі розміру ринку. (Це це просто груба оцінка лише як приклад, і не включають агентства знижками, або інші чинники, які можуть зменшити або збільшити витрати)

* 1 -5 ринках (наприклад: Нью-Йорку, Лос-Анджелесі, Чикаго і т.д.)
від $ 4000 до $ 8000 на тиждень / в станцію для найбільш ефективні станції.

* Ринках 6 – 20 (наприклад: Даллас / Ft.Worth, Х’юстон, Фінікс, Сан – Дієго, і т.д.)
Від $ 2000 до $ 5000 на тиждень / в станцію найефективніші станції.

Ринки * 21 – 50 (наприклад: Денвер, Клівленд, Канзас-Сіті, і т.д.)
від $ 1000 до $ 3000 на тиждень / в станцію для найбільш ефективні станції.

* Ринках 51 – 150 (наприклад: Акрон, Wichita, Батон-Руж і т.д.)
від $ 800 до $ 2000 на тиждень / в станцію для найбільш ефективні станції.

* 150 + ринках (наприклад: Міртл-Біч, Грін-Бей, Топіка і т.д.)
від $ 500 до $ 1500 на тиждень / в станцію для найбільш ефективні станції.

Швидше за все, ви все ще є деякі питання про радіорекламу, і це нормально. Це може призвести до плутанини, я знаю. Ось чому я тут. Я хочу, щоб допомогти вам отримати найбільшу віддачу від витрачених коштів радіореклами. Краще радіо Commercials.com працював з тисячами кампаній радіореклами. Ми знаємо, що працює, а що ні. Я впевнений, кращий радіо Commercials.com може допомогти Вам з усіма аспектами стратегічний розвиток, творчий розвиток, копірайтинг, виробництво, медіа-планування, медіа-переговори, і моніторинг вашої рекламної кампанії радіо.