пластинчастий конвеєр

Пластинчастий конвеєр є тип конвеєра виготовлений з окремих пластин фартух, які пов’язані разом з петлями на його нижній стороні, тим самим створюючи петлю несучої поверхні, де матеріали можуть бути розміщені. Вона грає важливу роль в ряді галузей, будучи використані для переміщення різних матеріалів з одного місця в інше. Пластинчастий конвеєр використовується для доставки великої кількості матеріалів на декількох етапах виробництва і особливо корисний для транспортування величезних і важких матеріалів.

Багато галузей промисловості розглянути пластинчаті конвеєри бути рятівним колом у своїй галузі, у тому числі виробничих, сільськогосподарських та хімічної промисловості. В обробній промисловості, пластинчасті конвеєри використовуються для переміщення матеріалів через різні розділи в процесі виробництва, у сільському господарстві, вони використовуються для доставки зерна. Фартух ремені можуть бути виготовлені, щоб мати стіни, які можуть ідеально підходить для переміщення матеріалів, що не контейнери, такі як корми і гравій. У хімічній промисловості, фартух ремені використовуються для переміщення небезпечних матеріалів, які не дати працівникам поводженні з ними.

Пластинчастий конвеєр працює дуже схоже на сліди бойового танка. Індивідуальні Номери фартух перекривають один одного і з’єднані між собою, утворюючи замкнутий ремінь або ланцюг. Механізм, як правило, складаються з декількох металевих роликів, поміщається всередину стрічкового конвеєра фартух.

Деякі ролики містять шпильками або зуби, які підключаються в отвори або канавки побудований під фартухом пластин. Коли ролики свою чергу, зуби, які підключені до плит крок, який потім переміщається пояса пластинчастий конвеєр по роликах. Це дія аналогічно, коли зірочка переміщається велосипедного ланцюга, коли педалі штовхнув. Оператор може регулювати швидкість і напрямок конвеєра за допомогою механізму. Оскільки ремінь пластинчастий конвеєр утворює петлю, він може працювати безперервно, поки валик механізм повертається.

Є декілька переваг використання стрічкові конвеєри. Пластинчастий конвеєр може бути налаштований на будь-якої довжини шляхом зміни числа пластин. Технічне обслуговування та ремонт також легше. Коли частина конвеєрної паузи, пошкоджені пластини можуть бути видалені і замінені, а не весь конвеєр фартух, що економить час оператора і вартість.

Пластинчаті конвеєри виготовлені з високоякісної сталі корисні для обробки абразивних матеріалів, таких як камені і гранули. Стіни і перекриття у фартусі пластин забезпечити мінімальні втрати матеріалу, особливо при транспортуванні зерна і детриту. В основному використовується в промислових цілях, пластинчасті конвеєри зроблені протистояти величезну вагу, тепло і безперервної роботи. Конвеєр може бути оброблений спеціальним покриттям для досягнення бажаного поверхні, наприклад, тертя або еластичності. Пластинчаті конвеєри, однак, не рекомендується для використання в харчовій промисловості, так як є ризик забруднення з конвеєра поверхні.