не будують занадто багато про минуле

Як ще ви повинні з’ясувати, якщо щось буде працювати, крім дивлячись на Чи вона працює чи ні в минулому?

Це, як ви з’ясувати, всякі різні речі в житті. Ви не можете знати, якщо щось буде працювати, поки не спробуєш, і якщо хтось ще в минулому вже спробував і отримав його на роботу, ніж ви можете мати гарну ідею, що воно буде працювати на вас, а також.

Почасти це вірно, але залишає деякі дуже importpoant маленькі деталі.

Проблема з застосуванням логіки як це, щоб маркетингу є те, що люди, яких ви будете орієнтації змінюються буквально щодня. Кожен день робить людей трохи старше і трохи мудріші, ніж були напередодні, і після досить часу люди починають ставати зовсім інше.

Тенденцій у суспільстві змінюється разом зі стилями та інтересами. , Що було популярно сьогодні, може бути в буквальному сенсі зневажали завтра, і якщо ви не тримаючи руку на пульсі ви можете в кінцевому підсумку з’ясувати, що ти стара новина.

Все це потрібно розуміти, перш ніж потрапити будь-яких маркетингових зроблено. Не потрапити у пресі листівки, засновані виключно від минулих успіхів з ними. Не ставте купу плакатів тільки тому, що вони працювали в минулому році.

Ви повинні тримати ваші дослідження незалежно від того, скільки вірне справа вашої маркетингової здається. Навіть найбільший і самий ефективний маркетинговий поштовх тільки збирається прийняти компанію до цих пір, якщо вони не оновлюються речей.

Дивлячись на минуле це добре, але тільки в якості першого кроку. Ви бачите те, що працювало, а потім ви берете твердий погляд на ринку. Можливо, два роки тому кампанії прямої розсилки не дали цінні результати, але якщо ви сьогодні друк на листівки і відправити їх ви отримаєте деякі дуже тверді продажів від нього.

Причиною може бути те, що перед спільнотою була менш стабільною. Люди рухалися в і швидше, але за кілька років всі заспокоїлася, збільшення числа людей, які прийматимуть твердий погляд на кольорових листівок з’являється у своїй пошті.

Причини, чому все змінюється в буквальному сенсі безмежні. Ви не можете дійсно відстежувати точно, чому щось буде працювати один день і бути повним провалом наступного. Все, що ви можете зробити, це тримати очі на ринку поряд з тим, що всі інші роблять. Так, дивитися на минуле, але ніколи не дозволяйте минулим повністю диктувати, що ви збираєтеся робити сьогодні.

Тверді маркетингу завжди буде рідину. Ви повинні залишатися рідиною з ним, якщо ви хочете залишитися на вершині, і це означає, ніколи не робити припущення про сьогодення на основі ваших знань про минуле.