направляти в розробці бізнес-стратегії

Коли ви чуєте слово стратегії, те, що приходить на розум? Б’юся об заклад, ви раптом стало не по собі. Саме тому, що люди роблять стратегію складніше, ніж вона повинна бути.

Проблема в тому, що ділові люди завжди пов’язуємо стратегії з такими інструментами, як охорона навколишнього сканування, SWOT-аналіз, аналіз впливу на бізнес, аналіз ризиків, фінансове моделювання, і так далі і так далі. З цих слів один, цього достатньо, щоб змусити вас рвати ваші кишки. Інші люди потрапляють у біду, тому що вони думають, що це все про широке, концептуальні, орієнтоване на майбутнє, великий матеріал картини. Інші вважають, що стратегія це все про мінливих парадигм.

Реальність така, що стратегія все вищеперелічене і багато іншого. Мова йде про те, знаючи, що ви не можете розробити стратегію без допомоги інструментів. Простіше кажучи, ви не можете зробити хорошу роботу з розробки стратегії без повного і глибокого розуміння змінних.

Розробка стратегії не так складно, як здається. Це насправді набагато простіше, ніж ви думали, що це буде. Спробуємо відповісти на ці взаємопов’язані питання, і ви, безумовно, буде керуватися в розробці власної стратегії бізнесу.

1. Які широкі устремління організації?

По суті, це найголовніше питання, що у кого є, щоб розглянути. Там повинно бути розуміння цілей або цілей організації. Щоб отримати 30% частки ринку, або, щоб збільшити прибуток на 30%. Ці загальні цілі, але які є конкретними і вимірними. Устремління повинні бути визначені. Вони повинні бути чіткими і вимірними. Ви просто не можете сказати, що ви хочете бути лідером або лідером, тому що ви ніколи не будете знати, як ви поживають. Визначення цілей і завдань компанії в широкий, але вимірних величинах є більш важливим для вас і бізнес

2. У нашій обраній галузі, як ми маємо намір перемогти конкурентів?

Знову ж, це ще одне основне питання, який визначатиме наші стратегії. Якщо наша мета полягає у збільшенні частки ринку на 30%, то як ви пропонуєте цього домогтися? Це в кінцевому рахунку шлях до оазису або плодоносних дерев, якщо ви хочете бути візуальним з цією точкою. Як ви збираєтеся йти до місця призначення? Існують різні шляхи, як вам добре відомо.

Вибір за вами, на яких шлях до нитки. Ви можете зробити це шляхом насичення ринку з вашим маркетингових матеріалів, як у вашій друку брошур або ефірного часу радіо-чи журналу особливостей. Ви також можете вивчити проведення заходів для запуску продукту. Який би шлях ви переслідуєте, що важливо для вас, щоб постійно оцінювати успіх вашої стратегії.

3. Які сили необхідні для створення і підтримки ваших інтересах у вибраному шляху?

З метою підтримки зусиль з досягнення устремління Вашої компанії, список вниз всіма необхідними можливостями тобто людські ресурси, обладнання, матеріальні ресурси, фінанси. Важливо, що ви знаєте, що вам потрібно для досягнення мети. Порівняйте його з човном. Ви б не піти куди завгодно без весел, чи не так? Краще, ніж на веслах, ви зможете дістатися до місця призначення швидше, з вітрилами. Однак, якщо ви дійсно хочете йти повним ходом, ніщо не зрівняється з двигуном 100 кінських сил. Тому, якщо ви вирішили зробити це, друк брошури наприклад, ваші ресурси повинні дозволити Вам робити це на постійній основі.

Знову ж, наявність стратегії, це не так складно, як здається. Вам просто потрібно розвивати свій керівних принципів дотримуватися його для вас, щоб домогтися успіху в який би шлях ви обираєте теми.