комерційної друку 10 обов’язків Клієнт друку

Що саме має клієнту зробити, щоб забезпечити друк файл обробляється точно? Ну, ось кілька порад про те, як ви можете це зробити. Запам’ятайте ці покажчики та ідей, тому ви можете дуже добре знав, чого очікувати і робити наступного разу.

1. Клієнт повинен мати на увазі, що файл потрібно для задоволення мінімальних вимог, встановлених друкарні. Це вказує, що файл досить кровоточить, тобто в CMYK, і що дозвіл бути не менше 300 точок на дюйм для фотографій і 400 точок на дюйм для шрифтів.

2. Файли повинні поставляються в комплекті з оригінальними зображеннями використані, і в CMYK і що шрифти повинні бути впроваджені у файл. Шрифти повинні бути також спрямовані в, особливо якщо це не так часто, як Arial або Times New Roman шрифт.

3. Корисно їсти файли, ви будете відправляти в Zip-файлів. Тим не менш, це набагато краще, якщо вони мають бути у форматі PDF, а також.

4. Ви завжди повинні включати в себе детальну інформацію про ваше друк проекту і ніколи не припустити, що принтер вже знає все про ваше файлі, якщо він не є повторне замовлення. Користувальницькі друку документів набагато докладний звіт занадто ваших проектів.

5. Це безпечніше, щоб дізнатися про кінцеву вартість друку Вашого проекту. Друк котирування є приблизними, але може змінитися, якщо ви придбали додаткові послуги або покласти в зміни в останню хвилину. Поцікавтеся, чи є вартість друку включає в себе податок з продажів, обробку платежів, тощо.

6. Якщо ви не, АОТ багато знаю про митну друку, попит знати, як друк компанія збирається формувати ваш дизайн. Які процеси або ризики? Знайте також, коли і як довго ваші користувальницькі друк проекту в минулому або бути завершені.

7. Відкрийте ваш ліній зв’язку. Регулярно перевіряти пошту і голосову пошту. Друк компанії буде інформувати вас про новинки по транзакціях друку, включає в себе, якщо будуть ваші котирування друкування наявні або якщо ваші докази були відправлені чекаємо схвалення.

8. Завжди перевіряйте вам докази. Читайте всі, і ретельно вивчити кожну деталь. З вашого дозволу, не виправляючи власні помилки набору, ви в кінцевому підсумку втратити шанс бездоганного завдання на друк.

9. Він також Байдуже, АОТ допомогти, щоб перевірити стан завдання друку. Використання порталу керування завданнями або якщо друкарня ви вибрали Байдуже, АОТ є, називати їх. Запитайте, на якому етапі ваш файл переживає, якщо він був ополчилися, друкованих чи пацієнтів, різка та інші. Це дозволяє побачити, якщо він, Äôll бути відправлені вчасно, та інші.

10. Завжди враховуйте печаткою експерта, AOS рада. Якщо файл занадто низький дозвіл, ви можете поставити під загрозу запуск розмиті друку. Якщо товщина лінії, щоб бути видавлені менше 1 точка, вона не може бути настільки ж ефективним і може зруйнувати друку. Зважування в тому, що фахівці говорять вам, замість того, щоб наполегливо говорять, що все має бути зроблено вашому шляху.

Ви можете буквально забути про ваші друк проекту за умови, що файл, який ви представили добре підготовлені і не вимагає ніяких змін. Все, що вам потрібно зробити, це затвердити докази і чекати його, щоб бути спрямований ваш шлях.

Однак, перевіряючи стан завдання друку розповідає комерційна компанія друку, що ви нічого не очікую менше. Крім того, це нормально, щоб зробити це, особливо якщо ви сказали їм заздалегідь, що ви працюєте після терміну, особливо якщо це термінове замовлення друку роботи.

Переконайтеся, що ви отримаєте те, що вам потрібно. Друк з використанням надійних комерційна компанія друку і ви, Aore впевнені, щоб насолодитися плодами плідного партнерства.