дати вашої друкарні тесту – 5 порад при виборі компанії для друку

При виборі друкарні, ви можете зіткнутися з безліччю варіантів. Від інтернет-компаній, які знаходяться на півдорозі по всій країні на локальному принтері, поліграфічні послуги можна знайти скрізь, однак, не всі компанії друку створені рівними. Якщо ви фотограф, яка повинна професійно віддрукованих фотографій або бізнес, який необхідно запустити розсилку в наступному місяці, якість ваших друкованих матеріалів являє собою ваш бізнес, тому вибір компанії, якість друку має важливе значення. Що так багато варіантів, багато організацій і фахівці стикаються з невизначеністю в пошуку друкарні. Ось простий контрольний список, щоб допомогти вам знайти для компанії якості друку.

1. Переглянути зразки.
Поліграфічна компанія повинна бути в змозі надати Вам зразки своєї роботи. Більш конкретно, попросіть зразки, які відносяться до ваших потреб. Якщо ви фотограф, який стріляє образи весілля, попросити, щоб побачити зразки принтера фотографій людей, якщо ви бізнес, який потребує друковані візитні картки, попросіть, щоб побачити свої карти зразок бізнес. Якщо друкарня не може забезпечити ці предмети, вони, можливо, не найкращий вибір для вашого проекту.

2. Розпитайте.
Що так багато компаній друку, може виявитися гідним, щоб запитати друзів, колег і бізнесу для того, хто вони використовують на друкарські послуги. Якщо ви помітили на друк документ, який вам подобається, зверніться підприємства, організації чи окремі запитати, хто вони використовують, щоб друкувати свої матеріали. Напрямок до друку компанія може дати вам досвід зсередини, від початку до кінця.

3. Будьте конкретні.
Чим конкретніше ви можете бути про вашу друку проекту, тим краще. Смутно описом вашого проекту в поліграфічної компанії може призвести до проблем, більшість, з власної вини. Хочете опуклими буквами? Чи подобається вам люмінесцентні і металевого кольору? Хочете матеріали друкуються з використанням FSC принтери? Якщо ви не знаєте, всі опції, хороший принтер може все пояснити вам, навіть краще, принтер може бути в змозі запропонувати рекомендації, засновані на вашій галузевими стандартами.

4. Чи збираєтеся ви зелений?
Деякі поліграфічні підприємства екологічно чисті, або, в іншому випадку, є можливості. FSC означає Лісова опікунська рада, до якої засвідчує підприємств, які використовують екологічно чисті матеріали друку. Інший екологічно чистих параметра друку можуть включати використання соєвій основі чорнила в якості альтернативи стандартним нафтовій основі чорнила. Соєві чорнило виготовлені з поновлюваних ресурсів, сої і легше, щоб розбавити для переробки. Навіть якщо ви не впевнені у використанні “зеленого друку» технологій, це може бути щось розглянути.

5. Ви часто отримуєте те, що ви платите.
Так само як і все в житті, якість друку може бути сильно залежить від його вартості. Друк компанії, які пропонують значно нижчою ціною, ніж інші пункти нерідко жертвують якістю – і це може бути в порядку залежно від того, що ви шукаєте в друк компанії. Для того, щоб долар стрейч, біля магазину для друку компаній, які пропонують подібні якості, щоб визначити кращу ціну для друку проекту.

Якщо ви потребуєте друк брошури, послуги друку каталогу або основні події друковані запрошення, ринок, який пропонує безліч варіантів може залишити приватним особам і організаціям перевантажені. Вибір авторитетною компанією друку необхідна для здійснення впливу на клієнтів, тому що якість і професійний зовнішній вигляд друку документа становить більше, ніж просто друкована інформація, вона може представляти вашу організацію в цілому. Використовуйте 5 поради, викладені вище, щоб перевірити ваш наступний вибір на друкарські послуги, щоб забезпечити Вам отримати якісне і професійно віддрукованих проекту.