великі теми для друку блокнот

Теми є відмінним способом, щоб бути творчим, коли справа доходить до блокнот друку. Вони роблять ваші користувальницькі блокноти виглядати краще і веселіше. Крім того, люди, як використовувати і власні блокноти тема тільки для новинки його і невеликий почесного права значення, що вона тягне за собою. Так тема блокноти дійсно може бути відмінною ідеєю для блокнота друку. У нашому короткому пошук великих тим ми знайшли п’ять популярні теми, які ви можете використовувати для ваших власних конструкцій блокнот.

1. Середньовічний пергамент: перший незвичайний, але велика тема, яку ми бачили для друку блокнот середньовічного пергаменту. Вона являє собою поєднання використання запасів текстурованою папері з готичною писемності додаткових шрифтів і деякі загальні ефекти зморшок і вивітрювання. Ця тема є досить видовище, і це дійсно витвір мистецтва саме по собі створити блокнот з цією темою. Так що якщо ви хочете справити враження на людей з блокнотами класичний вигляд, використовувати цю тему в якості відправної точки.

2. Контраст чорного: Ще одна незвичайна тема для друку блокнот контраст чорного стилю. У цій формі блокнота звичаєм, сам папір чорна. В основному це означає, що папери пофарбована чорною фарбою. Як наслідок запису на нього із звичайним способом неможливо. Вам знадобляться спеціальні металеві стиль або блискучі фарби, щоб зробити написали листи виділяються так, що вони контрастують з чорним фоном. Тепер, хоча це може бути дуже цікава ідея, навіть магічне в деякому сенсі, люди також повинні мати свої власні блискучі перо, яке іноді може бути проблемою. Таким чином, тільки використовувати ці теми, якщо ви знаєте, це дійсно може бути корисна для вашого ринку.

3. Азіатські акварель: Крім того, ми бачимо збільшення у виникненні азіатських тематиках акварелі. Ці теми були в основному аквареллю мистецтва, показуючи різні зображення і малюнки в азіатській обстановці. Як правило, вони також включають деякі висловлювання в китайському або японському, щоб зробити дизайн виглядати і відчувати себе справжнім. Це дуже спокійний дизайн і вона може бути легко отриманий один раз на центральний азіатський мотив інтегрований в конструкцію. Якщо ви можете скористатися цим, це дійсно може бути варто, бо це свіжа ідея.

4. Жіночий рожевий: Для дам там, використовуючи жіноче рожеве конструкцій також стає популярним. Це тягне за собою використання рожевому папері, з однаково кількість зайвих рожеві та рожеві об’єкти розкидані по всьому користувальницькі блокноти, як кордони та інші елементи дизайну. Іноді жінки також мають свої блокноти ароматом додати, що додатковий рівень нюху до них робить їх дуже запам’ятовується. Використовуйте це, звичайно, якщо Ви хочете просунути вашу жіночність у всьому світі.

5. Сучасні Анотація: Нарешті, як дизайн популярність йде більше до абстрактно, так, щоб мати користувальницькі блокноти. Все більше число людей, скориставшись вельми абстрактні ідеї мистецтва для своїх блокнотів. Хоча не вистачає в будь-якому вигляді класичної погляд, абстрактні конструкції все ще може викликати почуття і зробити ваші блокноти виглядати елегантно. Поки абстрактного мистецтва зроблено зі смаком, і це не заважає цьому блокноти від виконання своєї функції, то це велика тема для використання в блокнот друку.

Таким чином, в кінці кінців, вони здаються Великі ідеї чи не так? Так чому б не спробувати використати їх за своїм розсудом блокноти? Теми дійсно є хорошим доповненням до вашої блокноти, що робить їх дуже цікавими і запам’ятовуються.