банер стенд ключ для просування вашого бізнесу

Банери стенди є одним з інструментів, що використовуються для РЕКЛАМА. Банер стенд є легкий матеріал використовується для продажу продукту. Банери стенди, як правило, бачили на виставках, а також виставках. Є багато сортів у банер стоїть, як вінілові банери; засукати банери, спливаючі дисплеї, стенди X банер, L банер стоїть і т.д. модно Банер коштує 24 дюймів, 18 дюймів, а також 42 дюймів

Банери стенди розташовані або кахельні для додаткового впливу. Банер варто поміщений в сильно відображається положення

Є кілька варіантів дій для ваших банерів:
1. Ви повинні знати відвідувачі
2. Є рішення для проблеми чи питання клієнтів запитує
3. І підійме прапора дисплей

1. Організатори виставок і дізнатися про:

1. Демографія відвідувачів, які будуть присутні
2. Схема виставки
3. Простір, доступний для вашого стенду та розмір дисплея таблиці у вас буде

2. Ви можете побажати підготувати презентацію PowerPoint, зі звуком і анімовану графіку. Ви також повинні мати також ваші продажі літератури або продажу брошури з вами

2. Стенди банера повинна бути легкою, гнучкою і найбільш поширений це згорнути банер стендів.

Особливості згорнути банер стоїть

Стенди 2т друкованих вінілу або банерної тканини.
Кращою особливістю є те, що ви можете використовувати банер в ранок також інші ввечері.
Банери легко переносяться в інше місце, і це займає майже 5 хвилин, щоб налаштувати підставку. Полюсів, в якому вона зображена це також легка вага.

Закочує варто банер бувають декількох типів:
Стандартний стенд банер
Стенд Альфа банер
Orient банер стенд
Двосторонній стенд банер
Експрес банер стенд
Стенд Преміум банер
Супер широкий стенд банер
Відкритий стенд двосторонній банер

Стандартний стенд банер: Стандартний стенд банер є простим способом уявити. Кожен блок легкий і магазини в невеликих м’якою сумці. Стандартні стенди банера налаштовані менш ніж за 5 хвилин. Срібна анодованого є матеріал, що використовується для цього банера. Розмір цього банера 850mmx2000mm.

Альфа банер стенд: В Альфа банер стенд є алюміній з витонченими кінцями. Альфа розмірів банер стенд бувають декількох типів, таких як 600 мм х 2000мм, 850мм х 2000мм, 1000мм х 2000мм і 1200 мм Х 2000 мм.

Orient банер стенд: Стенд Orient Банер є надзвичайно розумний модернізована конструкція. Є 4 моделі в східному банер стенд Orient Банер Стенд 600, Orient Банер Стенд 850, Orient Банер Стенд 1000, Orient банер стенд 1200.

Двосторонній стенд банер: Двосторонній стенд банер був спеціально розроблений для максимальної зручності та простоти використання. Ці стенди як правило, розглядається у виставках і т.д., щоб збільшити продажі. Розмір цієї моделі 850мм X 2000мм.

Експрес Банер Стенд: Вона дозволяє кінцевому користувачеві легко між зміною графіка банер і швидко змінює ваше маркетингове повідомлення. Розмір цієї банер стенд 850mmX2000mm.

Преміум банер стенд: Преміум стояти банер, як правило, бачили на виставках або точки продажів дисплей. Широка база забезпечує стабільне зображення підходить для зайнятих середовищах. Модель продукту премії стенд банер Преміум стояти банер 850 і розмір премії стійки індикації банера 850 х 2000мм

Супер широкий стенд банер: цей тип банер стенд є найбільшим банер стенд доступна і забезпечує близько 6 квадратних метрів друкованих дисплея, не займаючи занадто багато площі. Ширина банер стенд доступний в 1500мм, 2400мм. Є дві моделі в цій моделі супер широкий стояти банер 1500, супер широкий банер стенд 2400

Відкритий стенд подвійного розміру банера: відкритий подвійний розмір середньої стояти банер для зовнішньої акціях у місцях з високою відвідуваністю дисплея. Він має широку базу для забезпечення додаткової стабільності для відображення банерів. Модель доступна в цій моделі є Відкритий Двостороння стійка прапора 850. Розміри цього стенду 850mmX 2050мм.