банер реклами для малого бізнесу

Якщо ви коли-небудь рекламуються і продаються в Інтернеті, ви помітили, що кожен клік через не варто ціну заплатили за це. Багато реагуючих на банерну рекламу часто тільки залишитися на своєму веб-ресурс від 2 до 5 секунд, а це дуже важко для інформування потенційних покупців з атрибутів своєї продукції, що в невеликий проміжок часу. У минулому компанії прагнули, щоб подолати цю проблему шляхом купівлі більшої кількості оголошень і грати гра чисел. Ця інтенсивна боротьба за рекламу становище призвело до підвищення оголошення ціни за рахунок попиту і пропозиції і подальше підвищення бар’єру для якісної реклами для власників малого бізнесу.

Нове місце реклами, дешево онлайн-реклами точка ком, є зниження бар’єру реклами для малого бізнесу.

Реклама вашого малого бізнесу має вирішальне значення для його успіху. Більшість власників малого бізнесу вважають, що розміщення оголошень у місцях, де вони будуть видні на великій кількості покупців стає все важче через вартість.

Підприємства, які рекламу на сайтах з високим трафіком готові платити премію за що рекламні площі. Це блокує маленької людини. Так, він є загальним для підприємців мріяти великий для їх малий бізнес, але не мають можливості для реалізації рекламної кампанії, щоб зробити її реальністю.

Ретельне планування тільки отримує вас до сих пір. Тоді стіна “Як я можу бути почутим” з’являється вище, ніж будь-коли. Звичайно, власники малого бізнесу можуть розміщувати рекламу на сайтах, як же великий бізнес, але це сувора реальність, що гроші вирішують все. У той час як великий бізнес насолоджуватися розміщення оголошення премії, малі підприємства відходять на області, які отримують значно менше трафіку. Це робить для зневіру перевірка в реальних умовах, як власники малого бізнесу розуміють, що великі рахунки гроші отримати престиж і ретельно популярним популярності. Навіть з оплатою за клік, пошуковий маркетинг, малий бізнес особи швидко виявляє, що основні ключові слова знаходяться поза їх досяжності, просто тому, що великий бізнес більш високі ставки за словом, ніж вони можуть собі дозволити. Якщо вони рекламують на конкретному високі слова трафіку своє оголошення з’явиться кілька сторінок поза глибини самих шукачі готові копати. Бачте, коли пошуковики використовують пошукові системи, вони зазвичай шукають свої інтереси на сторінках результатів 1 – 5, може бути, 1-7, Якщо вони не знаходять те, що шукають, вони зазвичай намагаються різними пошук за ключовими словами, щоб знайти, що вони шукають для. Якщо ваше оголошення на сторінці 8 або 25 якщо на те пішло, то ваше оголошення не збирається виконувати добре. Ось чому звичайна реклама не працює дуже добре для малого бізнесу.

Так, власники малого бізнесу ретельно планувати на бізнес на успіх і вирушили, щоб це відбулося. Тільки повільно розуміти похмуру реальність, що більшість з них лякає грізний питання “Як я можу рекламувати свій малий бізнес?” Дешева-онлайн-реклами точка ком вирішено це питання.

“Як рекламувати” Перешкода це той, який ставить у глухий кут багатьох потенційних керівників. Ваш продукт не продаватиметься, якщо ніхто не знає про нього і його особливості.

Посилює проблеми малого бізнесу є те, що більшість місць в даний час рекламної бомбардуванню, набагато більше, більш фінансово обладнані компаній. Цей факт викликав витратами на рекламу і залишаються високими, і в недоступному для власника малого бізнесу у зв’язку із законами “попиту і пропозиції”. Якщо ніхто не хотів рекламний ролик, можна було мати місце, що за сущі копійки, але так як є дуже багато охочих рекламних роликів, ціна йде за стільки, скільки власник думає, що він / вона може отримати за це.

Ми знаємо, що можливість отримати великий рекламний масштабу може зробити продукт успішним, але витрати на отримання, що велика кількість показів може бути величезним. Нова реклама сайту TypoBounty точка ком ламає бар’єри для невеликий рекламний бізнес.

TypoBounty дозволяє малим підприємствам запропонувати щедрот або невеликі грошові винагороди за будь-які помилки, які можна знайти на їх сайті. Шукачі приходять на сайт пошуку помилок, читання всього сайту. Це призводить до того, щоб зловити шукач повне вплив веб-сайту та продажу смоли, а також підвищити ваш бізнес. Це значно збільшує ймовірність того, що вони будуть купувати ваш продукт. Малий бізнес отримає відвідувач, який дуже уважно на цю пропозицію, і дізнатися більше про вашу пропозицію. Після того як всі помилки вашого сайту будуть знайдені і усунені, малий бізнес як і раніше одержує величезну кількість трафіку від туристів, які шукають помилки.

У разі виявлення помилок, власники платять відвідувача номінальну плату за повідомлення про нього. У свою чергу власник отримує величезну кількість трафіку, збільшення числа людей, які знають про продукти бізнесу та вдосконалення їх веб-сайтах контенту і пропозицією. З TypoBounty, реклама є дешевим, рясна, розширюваної і корисними у створенні малому бізнесу рости.

{Джон Майклс каже: “TypoBounty це цілий комплекс, реклами для малого бізнесу, тому що жодного об’яви не відтіснили великі рахунки гроші. Оскільки відвідувачі заходять шукає оголошення вони не дотримати, незалежно від того, наскільки глибоко на сайті оголошень існує

“Я був трохи збентежений в першу чергу.”, Каже Девід Андерсон, “Я просто не міг знайти спосіб прорватися через скляну стелю реклами. Але так як помилки маркетингу почалося, що стеля був підірваний один від одного. Люди копати TypoBopunty з такою прихильності Ваше оголошення буде видно. Звичайно, найкраще, щоб бути на вершині, але навіть оголошення нижньої відвідують регулярно, як багато хто дивиться, щоб знайти помилки. Вони не можуть знайти його, не отримавши повного впливу того, що у вас є на продаж. “Відвідувачі TypoBounty відвідувачам зануритися у сайт для можливості заробляти гроші для пошуку помилок. Таким чином, це має дуже мало де оголошення з’являється, він отримує величезну кількість трафіку. Відвідувачі веб-сайтів малого бізнесу приносять з собою опуклі онлайн-рахунків гроші з одноразовими грошовими коштами і залишитися. З легкої дається легко йти ставлення про гроші, які вони заробили, TypoBounty користувачі витрачають гроші з відносною легкістю. У малому бізнесі, кожен долар має значення. Так, інвестиції великих сум грошей в рекламні технології, що тільки в результаті 2 другого відвідування свого веб-сайту дуже контрпродуктивним. Модель TypoBounty бізнес робить кожне відвідування рахунок. Відвідувачі насправді дізнатися про продукти та бізнес-послуги збільшенню липкості реклами сайту. Відвідувачі не просто натисніть знову і натисніть кнопку Назад. Вони залишаються на рекламних сайтах довше і дізнатися значно більше про продукти, веб-сайту або інформації, представлені. З великою кількістю людей знаючи, істотно більше про продукт і його переваги приходить збільшення ймовірності покупки, обігу та залишкової уст в уста реклами. Наприклад, якщо людина не в ринку для мобільного телефону, але він / вона проводить 5 -10 хвилин, читаючи про те, що робить конкретний стільниковий телефон настільки велика, що людина, швидше за все, щоб розповісти іншим про такий великої стільникового телефону він / вона знайшла або навіть замінити його / її поточної стільникового телефону з цим краще. Це великий рекламного часу на частку від вартості.