Реклама на сайті церкви і вірі

Я пам’ятаю диякон християнської церкви Одного разу я був присутній мав наступні сказати про християнської церкви реклами. “Якщо у вас є слово Боже проповідував ви не зажадає всі реклами”. Це смішно, а мені, що сам же церкві тепер є знаки, розміщені по всьому місту рекламу свого співу.

Я не кажу, що вони не мають слово Господа проповідується. Я просто хочу показати вам, як душі думають про рекламу християнських церкви. У той час як одна людина скаже, що ти цього не вимагають іншого скажуть, що це життєво важливо. Так як же там таке обговорення в першу чергу?

Відповідь на це просте непорозуміння слова віри я вірю. Ви бачите одну група вважає, що якщо церква рекламує вони не виявляють віру в Бога Отця, щоб принести осіб дюйма Цей тип мислення каже, що Господь це той, хто буде рости церкви.

Я згоден, що Господь буде рости Його християнська церква, але я думаю, що ми забуваємо, що Він доручив нам бути робочим, щоб зробити це. Ви бачите віра не просто вірити щось. Віра повірити в те, і вести себе відповідним чином. Я сподіваюся, наш бізнес, щоб йти в дорозі і роздоріжжя запросити душі Господу. Через це я дію з реклами цих людей.

Християнська церква рекламі не те, що просто зробити, щоб залучити людей в клуб або щось. Це одна причина інших осіб не подобається християнських церков реклами. Саме тому, що вони використовуються для смертних речей натисканням на них вони не хочуть. Різниця в тому, що християнська церква пропонує вічне життя. Хто не хоче цього?

Так що поки ми намагаємося не бути як всі ми забуваємо, що Біблія говорить, ми повинні бути мудрими, як змії і прості, як голуби. Це де церква реклами стає складніше. Це тому, що ми вимагаємо, щоб змусити людей прийти до Ісуса хоча і не нападати на них і відштовхнути їх.

Євангельської істини, ми повинні рекламувати в цьому світі ми живемо Ніхто не може виявите, що Ви без гіда оскільки церква вже не в центрі кожного міста, як це було в давнину. Тому що це реальна ви не повинні коливатися З приводу розміщення реклами в телефонній книзі або місцевій газеті. Реклама заощадить ваші церкви.

Пам’ятайте, що я сказав про віру? Якщо у вас є віра, що ваша церква буде рости, що ви робите, щоб діяти відповідно з цим? Ви частина християнських церков збільшення чи ні? Це як же ми вимагаємо все в нашій християнській церкві допомагають рекламувати для нас.

Подумайте, що б сталося з християнською церквою є Павло ніколи не рекламується. Якщо він так і не вийшов і зробив знав, що він був християнином і хотів, щоб інші були, а де б ми були? Ми хочемо, щоб душі, які не бояться використовувати будь-які доступні тягне за собою, щоб отримати наше послання до світу!

Якщо ви сподіваєтеся побачити вашу церкву процвітає в майбутньому, то ви повинні почати вашу християнську церкву рекламу цього дня. Якщо ви очікуєте, щоб хтось ще відвідає вашу християнську церкву в майбутньому, що ви робите, щоб зробити для, що вони роблять? Церква реклама як ви малюєте смертних дюйма Якщо він це не більше, ніж з уст в уста реклами або, якщо це деякі великі рекламної кампанії ви все ще в боргу перед Господом, щоб діяти прямо зараз.