-Кадр реклами в Сан – Дієго

Який ще спосіб передати донести інформацію до людей, ніж при використанні рамки для реклами. -Frames є кращими для невеликих продавця, який хотів би передати свою інформацію з усім перехожим майданчиках. Трикутний переважно, оскільки це не дуже дорого і інформацію про-кадру може бути змінена дуже легко. Так мама і поп-магазини, де здебільшого ми бачимо використання-кадрів. Найбільш відомі використання-Frame використання знака в передачі або продажу товарів знижки, спеціальні предмети, а також магазинів час відкриття і закриття.

-Frame ознаки можуть бути використані для внутрішніх, так і зовнішніх цілей реклами. У приміщенні з них можуть бути поміщені близько касового або поблизу таблицях, поки відкрите з них могли б бути розміщені поруч з дверним отвором або на стежці після прийняття відповідного дозволу від влади. Сьогодні-кадр не обмежена невеликим Мама і поп-магазинів з їх рекламою провулку. Вони також часто даний час розглядається на виставках і в торгових центрах. -Кадри не просто виділіть зображення або декількох слів, написаних на дисплеї. Вони насправді дати повідомлення, що ви готові робити бізнес з одного і все, готових обслуговувати клієнтів.

Він як і раніше мене дивує, що все більше людей не використовують Frames. Вони дійсно є маяком світла в сірої смуги торговий центр, або міській вулиці. Він каже, ти на тротуарі – ми хочемо, щоб ви тут! Те, як ці великі ознаки мають можливість надсилати приватні повідомлення всім навколо дійсно цікаве явище – те, що рекламних щитів і телевізійних роликів дійсно не може зробити. Я впевнений, що одна з причин, що це відбувається, є той факт, що можливість легко перемістити або оновлення кадру тримає всіх гадати – що вони будуть робити з ним далі? І з цієї причини вона стає прерогативою клієнта звернути увагу на рекламу – Ви, як рекламодавець, не повинні переконати їх, що це не марна трата часу.

Виробники сьогодні відправити-кадрів, їхні дистриб’ютори, щоб допомогти отримати більше продажів. Багато хто з цих виробників бачили, що існує високий повернення на інвестиції (ROI), якщо дисплей виконаний по-кадрів. Крім того, з дослідження не зробили ніяких покупцю товарів-небудь давав несприятливі зауваження про-Frame рекламні щити.

-Frame, доступних сьогодні на ринку дуже легкий і дуже легко рухатися навколо місця. Крім того з технологією грають роль будь-яких погодних-кадри доступні на економічні ціни для покупців.
-Кадри, які зазвичай доступні поставляється з порошковим покриттям сталеві рами таким чином, що мають тривалий термін служби.
Всі ці-кадри легко монтується, а також один налаштувати показу реклами протягом декількох секунд.
Є також тканини-кадри доступні, які можуть бути складені після події закінчилася. Ці-Frames можна легко скласти і покласти в сумці для перенесення.

Отже, якщо ви не вірите, що кожен магазин повинен мати рамку, я прошу Вас, щоб піти знайти Пн Ідеальний салон і Попа, пройти повз нього, і скажіть мені знак не допоможе магазин виділитися в пам’яті.