як ви використовуєте Craigslist

Краса Craigslist це може бути використане в різних напрямках. Ті, хто використовує Craigslist зробити це по-різному. Деякі з найбільш популярних видів використання Craigslist включають рекламу, зустрічатися з людьми і знайти роботу. У цій статті ми обговоримо ці три можливих варіанти використання Craigslist.

Реклама на Craigslist

Реклами товарів і послуг є одним з багатьох цінних використання Craigslist. Ті, хто сподіваються на отримання прибутку від продажу своїх товарів і послуг часто звертаються до Craigslist для реклами з ряду причин. Два найбільш значних причин доступності і великий існуючої аудиторії.

Сказати, рекламну продукцію або послуги на Craigslist є доступною, безумовно, нічого не сказати. Craigslist тільки стягує плату за розміщення допомога хотів рекламу в трьох конкретних ринків і конкретних оголошень житла в одному місті. Тому всі реклами продукції і послуг є безкоштовним.

Нарешті, реклама на Craigslist є привабливим, тому що немає ніякої необхідності для генерації трафіку на сайт. Craigslist вже отримує близько десяти мільйонів відвідувачів на місяць, які виробляють приблизно в чотири мільярди переглядів сторінок на місяць. Там не заперечуючи, реклами на Craigslist має потенціал, щоб досягти великою аудиторією.

зустрічі з людьми на Craigslist

Ще один з багатьох прикладів використання Craigslist повинен зустріти людей. Знайомства розділі Craigslist є найбільш очевидним розділ розроблений спеціально для зустрічі з людьми. Тут люди можуть читати і публікувати рекламу шукає або платонічні відносини або романтичні відносини різної сексуальної орієнтації. Знайомства розділі Craigslist обмежений фізичним особам віком старше 18 років. Крім того, існують обмеження за межами нормальної умовами використання місця на рекламу. Зокрема особам забороняється видає себе за іншого при розміщенні реклами.

Дискусійні форуми з Craigslist також надати можливість зустрітися з іншими. Ці форумах діляться на кілька різних категорій таким особам може зосередитися на темі, яка їх цікавить, і, ймовірно, зустрітися з іншими, які поділяють цей інтерес. Проте, слід зазначити, що на будь-якому обговоренні є дуже реальна можливість запеклі суперечки. Ті, хто відвідує форуми, швидше за все, познайомитися з людьми, поділитися своїми думками з актуальних питань, але є дві сторони до кожного питання, тому вони також можуть зіткнутися ті, хто виступає проти їхньої точки зору. Дебати з важливих питань може залишатися цивілізованим шляхом часто виникають ситуації, в яких ця дискусія розпадається на нецивілізованого чином.

пошук роботи на Craigslist

Багато людей, які використовують Craigslist ті, хто шукає нові робочі місця чи кар’єра зміни. Вакансії розділу на Craigslist досить обширна і наявних робочих місць в розбивці по ряду різних категорій, що робить його більш зручним для користувачів, щоб знайти свої мрії. Крім того, є функція пошуку в роботі секції, яка дозволяє користувачам здійснювати пошук по конкретному слову або фразі у одній з категорій посад. Користувачі також можуть шукати спеціально для роботи з певними критеріями, такими як дистанційний можливостями, контракт позиції, стажування, неповний робочий день або позиції з некомерційними організаціями.

Шукачам можуть також розмістити своє резюме для розгляду на Craigslist. Хоча розділ резюме Craigslist не так добре організовані, як інші розділи, ті, хто знає, як писати резюме очей ловити все ще може привернути увагу. Ключі до залучення уваги в розділі резюме є створення описової і привертає увагу назва і заповнити зміст резюме з відповідним ключовими словами, щоб зробити його простіше для тих, хто шукає ці ключові слова, щоб знайти ваше резюме.