скільки разів ви можете використовувати той же шаблон

Після прийняття рішення про використання шаблонів з вашої маркетингової, перше питання, більшість з них збирається запитати, як довго вони можуть продовжувати використовувати той же шаблон, перш ніж вони повинні зробити більше? Чим більше часу ви отримаєте від кожного шаблону, тим більше часу ви економите на те, що б пішов у напрямку розробки нових шаблонів. Ви також технічно отримаєте набагато більше за гроші, які пішли в напрямку розробки першого шаблону, і зберегти гроші, не маючи для розробки більш.

Кожен вид реклами буде по-іншому, коли справа доходить до того, скільки разів ви можете використовувати його. Для брошури шаблонів часто можна піти з використанням того ж самого протягом дуже довгого часу, якщо Ви поширюєте ваші брошури друк достатньо. Тому брошури є більш складними, ніж багато інші форми маркетингу це важко сказати, коли шаблон використовується більше одного разу.

Для того щоб це працювало, ви повинні бути впевнені, що перші шаблони брошурі ви дизайн виконані у досить загальний дизайн, який не буде легко пізнаваний ви повинні використовувати його кілька разів. Звідти ви можете використовувати його, ймовірно, рік за роком, поки ви обмежити кількість брошур ви робите з ним.

З листівки у вас немає стільки місця, щоб працювати, тому що з простіших конструкцій у них є. Те ж саме можна сказати і плакати, а також. Обидва мають дуже мало елементів, і тому, якщо ви просто змінити навколо зображення або тексту на шаблон люди збираються, щоб бути більш імовірно, помітили, що макет те ж саме.

Це стає ще більш важливим, щоб розглянути з листівками, тому що ви, ймовірно, зробити набагато більше листівок, ніж ви б брошур. Для поштовх маркетингу листівку ви, ймовірно, потрібно зробити постійним потоком листівки, змушуючи вас використовувати ці шаблони знову і знову швидко. Ви могли б використовувати ті ж брошури протягом декількох місяців, якщо не більше, в черговий раз дозволяє ваш брошура шаблон розтягуватися ще більше.

Хороша річ, хоча те, що листівки легше дизайну, так що ви можете зробити кілька шаблонів для такої ж кількості часу, який буде потрібно, щоб зробити одну брошуру один.

Ви хочете бути впевнені, що ваші клієнти ніколи не почнете помічати, що ви повторювати той же макет, і якщо вони починають розуміти, що завгодно, ви знаєте, ви використовували шаблони кілька занадто багато разів. Чим далі ви поширене використання їх більш широкого використання ви, природно, отримаєте.

Пам’ятайте також, що шаблон, який використовувався кілька років тому ще можна використовувати знову, якщо пройшло достатньо часу. Як тільки ви отримаєте досить шаблони під пояс ви могли б дуже добре не доведеться розробити інший раз.