реклама на місяці!

Реклама на сайті … Все про те, щоб ваш бренд бачили, чи не так? То де краще для відображення вашого бренду, ніж на Місяці? Місяць офіційно не належить нікому, так що питання часто виникло про те, компанії можуть розміщувати рекламу на Місяці. Отже, чи можливо це? Ну, може бути, але це відбудеться?

Чи всі пам’ятають першоквітневих розіграшів у пресі про деяких рекламних компаній на Місяці. Деякі говорили, що вони збиралися використовувати роботів, що б малювати їх логотип на Місяць. Не дуже ймовірно, в будь-якому випадку, особливо, коли він був вихований, що роботу доведеться намалювати логотип розміром із штат Техас для того, щоб бути видимою з Землі. Тоді мова йшла про використанням лазерів проектувати логотипи на Місяць. Чи можливо це? Хто знає … Я думаю, що ні, і навіть якщо це було, ви дійсно думаєте, що люди цієї планети буде щасливим, дивлячись на нашу красиве небо вночі і бачить великий яскравий логотип.

Що ж змусило мене сміятися, хоча, була реакція багатьох людей, щоб ці історії. Це варто того, щоб поглянути на деякі з них для сміху. Я тільки що знайшов це забавним, бачачи дату, а потім довгий список зол, просторікування відповідей нижче. Але я вважаю, ми всі були довірливі протягом принаймні одного 1 квітня … чи не так??