Створення DVD меню для ваших презентацій.,

Палаючий PowerPoint для DVD є хорошим рішенням збереження PowerPoint презентації та захистимо їх від відредагував інші. Крім того, при спалюванні PowerPoint в DVD ідеально підходить для перегляду презентацій PowerPoint через різні засоби масової інформації. Але ви ніколи не думали, що ви можете створити DVD меню для вашої презентації для перегляду на телевізорі з пульта дистанційного управління DVD як в кіно?

З привабливим DVD меню, можна легко привернути увагу аудиторії і встановити швидкої навігації для презентацій PowerPoint. Тут нижче готовий DVD меню для деяких презентацій.

Також хочу зробити один для своїх власних презентацій? Так дотримуйтесь крок за кроком керівництво про те, як записати PowerPoint на DVD з Acoolsoft PPT2DVD і створювати приголомшливі меню DVD.

1. Встановіть Acoolsoft PPT2DVD на вашому комп’ютері і відкрийте його. Ви можете отримати її безкоштовно звідси.

2. Натисніть кнопку Імпорт, щоб вибрати презентації ви хочете конвертувати.

3. Натисніть DVD кнопку меню на верхній панелі навігації, а потім ви прийдете до сторінки меню DVD. Натисніть DVD Menu Creator кнопку, тоді ви зможете почати налаштувати меню DVD для презентацій.

Тут ви можете встановити фон, стиль кнопки, рамки стилю, ікона стилю, підпис і багато іншого для поточного вибраного меню. В області попереднього перегляду, він показує попередній перегляд для поточного меню і зміни будуть відображатися в реальному часі, коли ви його дизайн. Панелі інструментів використовується для установки властивостей поточного меню.

4. панелі інструментів:

У вкладці Фон ви можете вибрати фон для вашого меню з галереї, що програма сама пропонує, або вибрати один з свого комп’ютера. Є декілька різних типів фону для вас на вибір, в тому числі бізнес / виставка типу, освіта / навчання типу, свята / торжества тип, характер / тип середовища, релігійні / духовні типу та інші.

Ви також можете встановити фонову музику для поточного обраного пункту меню, натиснувши кнопку фонової музики.

На вкладці стиль кнопки, ви можете встановити стиль кнопки, рамки стилю та іконою стилю для кожного з вашого меню. Є багато різних варіантів для вас. Ви можете вибрати відповідний відповідно з вашим власним інтересам. Застосувати до всіх використовується, щоб застосувати настройки до всіх вашому меню.

У написі вкладці, ви можете редагувати заголовок вибраного об’єкту, як і в слові.

У вкладці Додатково ви можете галочку Вимкнути цю кнопку меню, щоб відключити поточне меню, і вам потрібно вибрати дію, що буде прийнято в кінці шоу. Меню з опціями, в ньому перераховані варіанти поточного меню. Ви можете видалити відповідний об’єкт, знявши прапорець елемента.

5. Хочете побачити, як меню DVD ви створили буде працювати в режимі реального часу? Так слідуйте за цей крок. На верхньому правому кутку сторінки меню DVD, ви можете побачити пульта дистанційного управління DVD симулятор.

Це м’який-дистанційного управління, вбудованим в меню симулятора. Ви можете знайти ці кнопки на нормальну DVD пульти дистанційного керування. Тренажер включає в себе чотири поперечному напрямку вибору кнопки, які дозволяють вибирати пункти в меню, а центр є одним кнопку підтвердження. Меню і назва кнопки призначені для перемикання на різні меню при відтворенні презентації.

6. Виберіть параметри виводу, налаштування відео і розширені настройки для вашої презентації і записувати ваші PowerPoint презентації для DVD без нагляду.

Це все, що легко закінчити весь процес проектування конкретних меню DVD для вашого PowerPoint презентацій. Почніть прямо зараз, записувати PowerPoint на DVD і насолодитися щасливий час воно приносить до вас. Натисніть сюди, щоб дізнатися більше про те, як спалити PowerPoint для DVD