як зробити ваш сайт дизайн кольори виглядають старими

Хочете, щоб отримати, що старі і вицвілі погляд для вашої теми макета в друк плакатів? Дозвольте мені Вас вчити легко слідувати поради про те, як це зробити. Вам не потрібно, щоб зробити сайт принтер все зробить за вас, ви знаєте. Ви можете легко додати безліч цікавих фільтрів і ефектів у вашому проекті сама, так що це виглядає старим і навіть, як гранж-друк плакатів. Дозвольте мені розпочати з деяких основних рухається по як зникають ваші кольори дизайну.

• зникати кольору – Плавне кольори своїх плакатів є одним із самих основних ефектів, які можна зробити, щоб ваші плакати кольори виглядають старими. Вицвілі кольору, звичайно, зробити ваш дизайн здається, що це носилося трохи вниз протягом багатьох років під впливом вологи або просто типове погіршення фарбами. Є багато різних способів зробити це.

Найпростіший спосіб, однак, зникають ваші кольори, щоб просто зробити ваш основний дизайн виглядає трохи більш прозорою ваш головний колір фону. Ви можете зробити це легко в більшості графічних програм, тільки змінюючи непрозорість налаштуваннях вашого основного шару зображення. У Photoshop, ви просто виберіть шар в шарі зору, а потім зменшіть непрозорість налаштування у верхній частині шару вигляд з 100% до 50-60%. Це все залежить від вас, але це найпростіший спосіб, щоб зникнути ваш образ і зробити його виглядати трохи старше.

• Кольорові фільтри – До того ж намагається зникати кольори своїх плакатів, ще один простий, що ви можете зробити, щоб керувати квітами і додати, що ефект старовини є забезпечення декількох колірних фільтрів. Сепія ефект, а також чорний і білий колір фільтра від більшості графічних програм слід легко зробити трюк зробити ваші плакати виглядати застарілим. Ці колірні фільтри, як правило, пов’язані зі старими фотографіями, так що попруга, щоб зробити ваш сайт кольору виглядає як стара фотографія з цього трюку.

• Додайте шум фільтри – Тепер, крім керування кольором, ще один спосіб зробити ваші нестандартні плакати виглядають старими, це додати певний шум фільтри або ефекти. Кожне графічне програмне забезпечення має якісь шуми або зерно ефект фільтра в своєму арсеналі. Просто грати з усіма фільтрами знайдені у вашому програмному забезпеченні. Моя рекомендація буде використовувати трохи відсоток від фільтра «Розмивання» ефект, а потім додати в типових фільтрів шум, як зернистість плівки. Деякі зручним додаткам навіть є фактичне “Вінтаж” фільтри, які дозволяють автоматично встановити зображення для 1960-х років, Старий Західний стиль і т.д. Просто спробувати те, що виглядає краще за все для вас.

• Використовуйте від стилів шрифтів – шрифти в користувальницький сайт також мають великий вплив на скільки років ваші плакати подивитися. За допомогою “дата” стилі шрифтів (вид, який виглядає як ті, які використовуються в період часу ви хочете) ви повинні легко додати, що старі почуття до тематичних вашого дизайну. Є багато безкоштовних шрифтів зі старих друкарських стилів, які можна завантажити, щоб ви не повинні мати ніяких проблем придбання, що вам потрібно. Від старого англійського шрифти, римські шрифти, до 80-старовинні шрифти, він повинен бути легким для вас, щоб отримати ефект, що старі, що вам потрібно.

• Використовуйте рамок і бордюрів – плакати минулого зазвичай використовували якийсь кордон або рамку. Таким чином, це також хороша ідея використовувати деякі, щоб зробити свої власні плакати кольори виглядають старими. Просто переконайтеся, що ви використовуєте стиль кордону, яке застосовувалося на період часу ви полювати. Він повинен бути достатньо легким, щоб завантажити декілька безкоштовних кордону з Інтернету, так що не хвилюйтеся, ви не повинні створювати його з нуля.

• Друк використання дешевших, грубі матеріали – Нарешті, щоб зробити весь старий стиль повний, ви можете використовувати дешевші і грубіше сайт матеріалами паперу для друку. Фактичне фактура паперу буде додати, що старий стиль тому, що ви повинні зробити свій плакати більш реалістичним. Тому переконайтеся, що ви вказали використовувати такий дешевої і грубого паперу, щоб ваша компанія друк плакату.

Відмінно! Я сподіваюся, що всі ці поради допоможуть вам зробити ваші нестандартні плакати виглядати старше і домогтися ефекту, який ви хочете. Використання комбінації цих ефектів в реальному кромки в дію. Удачи!