як збільшити свій торговий оборот на ваш автомобіль wash_

Одним з найбільш вигідних областей мийка є торговельний однак вона також може бути одним з найбільш складних областей, а також для досягнення продажу. Є дві основні причини для цього. У автомийці існує два типи торгових клієнтів, по-перше, той від клієнта, який хоче тільки, щоб купити один продукт від ваших торгових автоматів для негайного використання, а другий клієнт, який хоче купити маса торговельних пунктів для використання протягом декількох очищає.

Більшість сайтів автомийку спеціально налаштувати для одноразових клієнтів, однак одним з ключових питань, я і моя команда, довелося вирішувати в переобладнанні нашої продає область включити неповним продажу продуктів торговий. Наприклад, замість продажу окремих чищення скла ранці для наших торгових клієнтів ми повинні були надати можливість купувати контейнери очищення скла.

З нашої постійно збільшується глобальним населенням і вибух блоку подій ми виявили, що наша клієнтська база змінилася з нашими клієнтами в даний час розміщені в одиницях, ніж традиційні будинки. Одиниця власники в даний час, більш імовірно, будуть використовувати нашу автомийку сайтів, тому що більшість подій блоку не забезпечує автомийок.

Ринок поєднання індивідуальних продажів ранець для масового продажу пункт сидить на рівні близько 80% до 20%, однак, ми виявили, що легше продати об’ємних елементів для постійних жителів блоку, ніж наші одноразові клієнтів.

Це означало, що ми повинні були розробити місці промо-акцій для збільшення продажів сумку. Більшість сумку продукти мають 300% розмітки, яка дає нам можливість запустити конкурси та призи в рамках акції на території.

Наші найуспішніші місці просування було запропонувати можливість, що, коли кожен клієнт купує торговий продукт, який вони б виграти приз. Це було дуже важливо для кожного клієнта знати, що кожен проданий продукт прийшов з призом. Верхня межа діапазону приз за два квитки на баскетбольний матч в корпоративну коробку, ми також запропонували безкоштовну швидким чистим, як приз, безкоштовна сарни і ми також запропонували низьку призи кінець вільного ранці продукту, безкоштовна жетонів для миття заток і безкоштовних безалкогольних напоїв.

На кожній сумці Торговий ми додали слабкий квиток колір, який говорить клієнту, що вони перемогли. Ми надаємо квиток, використовуючи основні, щоб він не пошкодив би продукт або потрапити в наші торгові автомати. Кожен квиток був термін придатності і пояснення того, як зібрати свій приз.

Всі маркетингу для просування було зроблено на місці за допомогою табло в кожному відсік для мийки та вакуумні заток. , Щоб зберегти вартість цієї акції до мінімуму ми просто придбали A3 Плати Акко Дисплей і встановлені їх у кожному відсіку. Загальна вартість 15 табло склала $ 600, однак, це тепер також дає нам можливість використовувати їх для інших майбутніх акціях. Ми використовували Microsoft Publisher, щоб виробляти наші власні квитки та принтери A3 для створення наших власних плакатів. Я підрахував, що загальна вартість рекламної продукції було не більше, ніж $ 50.

Віддача від інвестицій для просування, які ми переїхали 2 місяці, було 2000% збільшення продажів у торговельних. Ми також виявили, що все більше і більше клієнтів були заходять на наш сайт, ніж наші конкуренти, тому що з уст в уста маркетингу призвело інших користувачів автомийки до нас так, що вони можуть виграти цінні призи, і вони відчували, що вони стають краще співвідношення ціни і якості .

Ключ з акції автомийку, щоб постійно стежити за повернення на інвестиції. Якщо ви не робите гроші на просування, будь то за рахунок збільшення продажів або заступництва, то немає сенсу продовжувати просування по службі. Все, щоб часто я бачив автомийку сайтів розоритися просто тому, що їх маркетинг був набагато перевищує можливості доходу сайтів.