розглядає кар’єру в графічних дизайнерів артефакт Рекламний дизайн дати деяке уявлення …

“Я зрозумів, Графічний дизайн є більш простий спосіб, щоб оплатити рахунки – на відміну від того, щоб бути голодним художником споглядаючи відрізаючи і є ваш власний слух”

Чому багато талановиті люди художньо кінцевому підсумку, як графічні дизайнери, а не художники і був його гарним вибором кар’єри для них? Ми говорили з командою дизайнерів у артефактних реклами, щоб отримати деякі цікаві ідеї про свою кар’єру графічного дизайну …

Що таке, що ви любите найбільше про дизайн і бути дизайнером?

: Придумуючи концепцію і має творчу свободу. Роблячи мої власні проекти. (Коли я отримую вільну хвилину).

B: Вивчення нових ідей! Ви б почути, що ваш клієнт задоволений тим, що ви зробили.
Мені дуже подобається проектування фірмового стилю самої … Я дійсно насолоджуюся цим!

C: Виразно бути творчим, бачачи дизайн-різному на середній Джо і знайти це те, що “годує вашу душу» … і, звичайно, приїжджають на роботу в тапочках, якби я дійсно хотів

D: проблема важко коротко, придумуючи щось нове.

Чи дизайнери, які надихають вас?

: О, так! Я люблю переглядати thedieline.com. Дивлячись на всі ці проекти завжди дає мені удар!
Мій улюблений, коханий південноафриканських дизайнерів повинна бути Луї Minnaar та Ентоні Dart

B: Так! І я люблю сайт “Behance», де вони вітрина інших дизайнерів. Я просто люблю творчість і нові способи мислення!

C: Існує ілюстратор і дизайнер, який я дуже люблю – Рейчел Ріордан.

D: дизайнери, як Charles S Андерсон, Даніель Палавіна, Невілл Броуді, Луїза Філі, Паула Шер і Адольф Кассандр Мурон надихають мене кожен день.

Які тенденції дизайну на даний момент і як ці інтереси змінилися за ці роки?

: Малювати і 3D шрифти, і, звичайно, текстури і ретро-форми. Ммм, вони начебто трохи змінити кожен рік, так що я не можу сказати – це те, що робить це так цікаво!

B: говорячи “! Менше, тим краще” Тепер дизайн акуратніше і не надто жвавим, більше векторів та ілюстрацій впроваджуються, ніж минуле.

C: Мені особисто подобаються чисті, плоскі кольору (без тіней). «Вінтаж» погляд дуже велика на даний момент з веб-дизайну, з природної текстури.

D: Нехай вона буде простою.

Звідки ви черпаєте натхнення для оригінального дизайну?

: Із тих дизайнерів і сайтів я щойно згадав. Я також дуже натхненний природою! Також факт, що ми не американець, але африканські! Південноафриканська правила дизайну!

В: на сайтах, таких як Behance – і ексклюзивні книги!

C: У мене є кілька сайтів Я пристрастився до-thedieline.com приголомшливі ідеї для пакування та webdesignerwall.com за останніми тенденціями у веб-дизайні. Сидячи протягом декількох годин в книгарні, дивлячись на дизайн книг дає занадто велике натхнення.

D: відповісти цензурі

Що було б для вас ідеальну роботу в якості дизайнера?

: Я вважаю, я хотів би працювати на себе або бути креативним директором – просто придумують велика ідея і всі люблять його!

B: За один день працювати мій шлях як дизайнер і вчитися в інших. Було б здорово, щоб бути креативним директором одного дня

C: Я хотів би концептуалізувати теми та ідеї для проведення заходів і зробити всі проектні роботи, яка йде за ним. Те, що беруть участь подорожі і проектування буде занадто великим, але не думаю, що ці два йдуть рука об руку.

D: Проектування Музика графіка, плакати, обкладинки дисків. Про проектування та обкладинки книг

Небудь забавні або божевільним досвідом у вас було у вашій кар’єрі?

: Кожен день ми насолоджуємося кілька сміху в студії. Кожен день приносить щось нове. У нас колись був клієнт, який думав, що він міг зробити свою фотосесію для своїх продуктів, і вона буде виглядати прекрасно. Цей клієнт продає їжу і один з гамбургерів він стріляв, був великий літати на ньому. Epic Fail! Що шанси!

B: Так! У мене був такий момент блондинка в коледжі! Були два комп’ютери поруч один з одним в класі, і мій друг попросив мене допомогти йому. Я взяв мишу і подивився на екран, щоб показати йому, куди йти, і витратив віки, цікаво, чому миші не працює! У той же час я рухався мій власний миші!

C: У той період я був фіналістом конкурсу упаковки і мав фотосесію і статтю, написану з журналу про мою конструкції. У кожному разі, близько 4 років потому я пішов у відпустку, і ми залишилися в цьому невеликому готелі у Кімберлі – Я думаю, що ми, можливо, були єдиними, хто зупинявся в готелі – і готель забезпечив матеріали для читання поруч з моїм ліжком. З усіх журналів, вони могли б вибрати в світі, це був журнал, я був всередині я побіг навколо готелю утримуючи журналу до мого обличчя, посміхаючись і вказуючи на персонал, який це був я. Я думаю, що вони думали, що я збожеволів, безумовно не хто-небудь ще м’яко відомі як я навіть не ставали попросила автограф

D: відповісти цензурі

Коли ви вперше зрозуміли, що вам хотілося бути дизайнером і чому?

: Я завжди був зацікавлений у мистецтві. Коли я був маленький малюнок і живопис були мої улюблені речі! Мої батьки обоє дуже творчі люди, архітектор і викладач мистецтва. Я ріс, спостерігаючи за моєю мамою в студії кераміки і мій тато завжди змушував мене малювати і перегортати книги з мистецтва.
У середній школі я взяв мистецтво як предмет. Я пішов у день відкритих дверей університету для графічного дизайну, і я просто знав, – це для мене!

B: У школі я взяв мистецтво як предмет і можна зробити дуже добре. Після того як я вступив до вузу я не знав, що я хотів зробити, але я знав, що я повинен зробити те, що означає бути творчим. Мені радили, що я міг або вивчати графічний дизайн або образотворче мистецтво. Я не хотіла, щоб залучити (образотворче мистецтво), як зробити кар’єру, тому що тоді те, що Вам подобається просто стати іншу роботу.

C: Я вперше зрозуміла, що хочу бути дизайнером в стандартному 5 (я пішов навколо кажу всім, що збирається бути “художник-графік”, і що вони використовували фактичні комп’ютери, щоб зробити мистецтво). Я завжди любив малювати і бути творчим, і я був встановлений на стати дизайнером.

D: Я полюбив дизайну через вивчення історії графічного дизайну, дизайнери протягом всієї історії були великі художники, хоча часи змінилися. Я вивчав образотворче мистецтво, але зрозумів, що все ще може бути творчою, якщо я пішов за кар’єру в комерційному мистецтві, а також знайти свій шлях простіше платити за рахунками відміну від бути голодним художником споглядаючи їдять ваші власні відрізали вухо. Я люблю друкарні з першої половини ХХ століття і сучасні дизайнери, які відродили її.

Яке було ваше відчуття себе дизайнер, те і те, що насправді?

: Я очікував, що він буде більш цікавою і творчою. На жаль, ми проводимо багато часу, сидячи в офісі перед комп’ютером. Не так вже і творчим. Іноді дотримуватися тієї ж корпоративної Id дійсно вбиває вашу творчого духу. Але агов, я не шкодую ні про що. Графічний дизайн сповнена дивовижних можливостей!

B: Мені сказали, що багато дизайнерів це дійсно груба, працюючих у промисловості, і Ви не отримують ніякої поваги в якості нового дизайнера. Те, що я відчув якраз навпаки! Я дійсно насолоджуюся роботою і відчути себе частиною команди!

C: Я думав, будучи дизайнером вам доведеться більше свободи для творчості, але це іноді досить обмеження. Я, ймовірно, сподобалося вчитися більше працював ідеї були безмежні, і ніколи не було бюджету. Реальний світ робочої дизайнер не те, що я очікував, але тоді я дійсно не знав, чого чекати. Я до сих пір не змінив би його ні за що, хоча!

D: Я думаю, що кожен дизайн студент думає, що вони приземляться на своїй першій роботі і всі будуть в захваті від вашого таланту, ви будете тост Loeries супермоделей і впаде до твоїх ніг, як ви тримаєте Mac в повітрі . Я до сих пір користуються виклик, створення концепції і покласти трохи себе у всьому, навіть якщо ваша душа потрапляє тупотів, то й річ.

Які поради ви могли б дати той, хто думає про кар’єру в області графічного дизайну?

A: Якщо ви мрієте про буття художника (живопис і малюнок весь день) – не вивчає графічний дизайн – це набагато більш формальним і корпоративних ніж ви думаєте.
Вивчення графічного дизайну величезні зобов’язання – Підготовка сказати до побачення до вашої соціального життя – це означає інтенсивне важка робота! Стільки безсонних ночей, але врешті-решт – я до сих пір так задоволений своїм вибором. Я радий можливості у мене – бути дизайнером!

В: Ви готові до творчої та використання більшу частину свого часу проектування? Будьте натхненні, що там для творчих ідей. Мені сказали, що якщо у вас є творчий блок, зупинка, розслабитися і піти зробити щось вам сподобається. Поверніться і спробуйте ще раз, коли ви більш спокійним і розслабленим.

C: знаю, що це, як і в реальному світі. У реальному світі люди термінів і бюджетів, а ваша найбільша ідея може сплющені клієнтом і залишити вас почуття дуже похмурим. Ви також витрачають майже всі свої день перед комп’ютером … і ваш стілець стає кращим другом вашого сідниці у! Не робіть цього, якщо ви не маєте пристрасть до неї.

D: Знайти дизайнерів, які надихають вас, навіть якщо ви починаєте наслідувати їх роботу, ви будете в кінцевому підсумку знайти ваш власний стиль. Також всі питання, ніколи не піде за коротким слово в слово, бути бунтарем.

Де ви вчилися дизайн і ви могли б порекомендувати, – якщо не там, де ви могли б порекомендувати вивчення дизайну?

: Північно-Західний університет, Potchefstroom (Ci-ЛАБ-творчої інтелігенції Lab). Цей інститут, безумовно, один з кращих в країні. Я був у кількох виставках школі дизайну в Jhb, і нічого не виходить навіть близько до стандарту, який я звик. Я безумовно рекомендую Північно-Західного університету. Цей інститут зазвичай йде з самими Loeries і Pendorings щороку. Обережно!

B: Я був на “Вааль технологічний університет”, я насолоджувався його там багато, і вони взяли нас в кожній виставці і Indaba якщо ми хотіли піти. Це місце має високий рівень роботи, відповідно до оцінювачами ми мали.

C: Я вчилася в Грінсайд Центр дизайну, але я часто шкодую, що не вчився в Вега. Design Center було дуже весело, хоча і я подружився на все життя там, що одні й ті ж пристрасті, як і я.

Що таке, що ви найменше подобається бути дизайнером?

: Сидячи перед комп’ютером.

B: клієнти, які дійсно важко догодити.

C: Сидячи весь день перед комп’ютером, в тому ж кріслі, робити те ж рутина.

D: вузького мислення деяких клієнтів

Ну що у вас є – деякі цінні ідеї з нашої команди, що ми сподіваємося, буде корисний всім, хто розглядає кар’єру в області графічного дизайну.

Дізнайтеся більше про Артефакт Реклама на www.artifact.co.za або читати оригінал статті на www.artifact.co.za / зміст / Дизайн 20Article.html%