знайти вихід взуття Nike

Середині 1980-х, прийшла компанія Nike взуття створили деякі нові конструкції взуття, особливо для спортивної індустрії завжди підтримувала Найк так добре. З новими моделями протягом цього періоду, він уклав контракт з компанією Nike Michal Йорданії, баскетболісти відомі і дуже популярні. привести у найближчі два десятиліття в серії Nike Йорданія взуття в різних стилях б, навіть після Йорданії пішов з професійного баскетболу.

Двома найбільш важливими характеристиками, які визначають Nike Air Jordan взуття, кросівки були надруковані свої черевики і логотипів на взуття.
Перша взуття, яка була запущена в 1985 році, були зроблені зі шкіри у двох варіантах з високою і низькою вершині. Вони були баскетбольні черевики на перше крило відомий як один з логотипів Nike Air Jordan бути стандартними зносу. Цей логотип з’явиться на друкованій три версії Nike Air Jordan взуття, або на спині біля щиколотки або на мову взуття. Четверта версія була введена в 1987 році, логотип був змінений, і йти, як Jumpman, картина баскетболіст Slam Dunk. Цей логотип з’явився в численних місцях залежно від бетонної плити. Сторони, і єдиною мовою були легкою здобиччю для маркетингу логотип Jumpman, і подарунки для всіх.

Найбільш важливою особливістю лінії, коли я був у Air Jordan технології Nike Air. Це дозволяє дизайн, який виглядає додатково в підошви взуття, створенні кращого подушку для ніг на користувача. Всі Air Jordan взуття було ця технологія, але вона була набагато більш помітною в наступних рядках.
Встановлені в насосі ці малюнки взуття преса на мову взуття. При натисканні на насос, клієнт може змінити силу форми взуття, від особистих переваг і комфорту.