Чарівність виставки банер стоїть випущеного виставці Emporium

DENVER — ідеальне поєднання стилю і змісту зробити стенд Allure показ банера, новітня гібридна банер стенд виставки експонатів з Виставка Emporium, прекрасним доповненням до вашої маркетингу, реклами і стратегії виставці.

Allure банер стоїть пропонуємо поєднання традиційних варто банер, сучасний дизайн і функціональність, щоб створити унікальний гібридний дисплей торгової виставки. Своїм оригінальним дизайном і різноманітністю аксесуарів роблять його ідеальним для виставок, роздрібної настройки, спеціальні заходи або салонах.

Гібридний стиль банер стенд поставляється в Укіс ліворуч і праворуч, цибулю і Фонтан моделей. Схил стилів стоять сім футів у своїй вищій точці, або з правого ліву сторону приблизно на фут вище. Дизайн банера є просто соромляться сім футів і має більш широку верхню частину до його основи. Цибуля є симетричною форми дисплей, який включає в себе звузилися середній частині.

Allure графіки банер стенд друкуються на відмітні стійкі зморшок і тканин вогнезахисним складом. Виставка Emporium використовує фотографія Тканина ® процес сублімації, що забезпечує високу якість графіки. Тканина потім приєднано до

Що відрізняє Allure крім традиційних варто банер є здатність включати аксесуарів, що підвищує функціональну кадру в Allure, дизайну і стилю. Додатки полиць повернути Allure в гібридний дисплей товарів. Скористайтеся винахідливості дисплея, додавши стабільності бар для протистояння графіки. Підкресліть дисплея і додаткових аксесуарів з включенням світла.

Ексклюзивні Швидкі Allure роз’єму блокування і розширення шнури зробити збірку простий і мінімально. Асамблея всього екрану досягається менш ніж за дві хвилини без будь-яких інструментів. Усі графіки заздалегідь встановлені і можуть бути легко замінені.

Жодних інструментів не потрібно, щоб зібрати Allure завдяки технології швидкого фіксатор роз’єму. Побудувати вашу Allure дисплей менш ніж за дві хвилини і в три простих кроки.

Щоб дізнатися про розміщення замовлення на стенді Allure показ банера або будь-який інший виставці дисплеїв і продуктів Контакт Виставка Emporium на 1-866-764-2968 або відвідайте його веб-сайт на www.tradeshowemporium.com.