Сільське господарство Каталоги Допомога сучасного сільського господарства день і світової торгівлі

Сільське господарство є широке поле, що охоплюють широкий спектр діяльності, що вимагає багато видів вхідних даних. А сучасні господарство день нагадує промислове виробництво вимагає обладнання, витратних матеріалів, послуги фахівців і так далі.

Хороший каталог сільське господарство допомагає фермерам знайти кращі джерела для задоволення своїх потреб.

Крім того, сільське господарство каталогами (зокрема, регіональних каталогів), які ставлять імпортерів і експортерів в контакті один з одним полегшення світової торгівлі.

сільське господарство

Сільське господарство є ширше, ніж просто обробці землі. Вона включає в себе пасовища, прагнучи до садів, виноградників і лісових, і тварин і птахівництва. Навіть аквакультури, яка включає розведення риби та інших форм життя вода може бути включений у сільському господарстві

Продукція сільського господарства включають продукти харчування в різних формах, корми, волокна, такі як бавовна і джут, паливо, декоративних та саджанці та інші предмети. Їх отримують шляхом вирощування рослин і тварин. Навіть переробки худоби підпадає під сільське господарство.

Сучасне сільське господарство промислових дуже відрізняється від натурального господарства оригінального культиваторів. Великі ділянки землі, численних тварин, використанні ресурсів, як добрива та пестициди і механічного устаткування, наприклад, тракторів і комбайнів характеризують сучасного великого господарства.

Сільське господарство сьогодні таким чином, має потребу в багатьох видах поставок. Крім того, сучасний фермер доводиться вирішувати хворобами тварин і рослин і турбуватися про такі речі, як страхування врожаю і збут продукції.

Сільське господарство каталог чи спеціалізованих довідниках сільського господарства з акцентом на вузьких областях, як тваринництво, допомагає фермеру займатися цим різним вимогам.

сільське господарство каталоги

Погляд на категорії в сільському господарстві каталог розкриває спектр сучасного сільського господарства. Ви помітите дивовижні статті, як освіта та комп’ютерного програмного забезпечення, включених в список (насправді не дивно, якщо подумати про це – навчання фермерів, а також використання комп’ютерів для таких цілей, як ведення бухгалтерського обліку та доступу до онлайнових каталогах сільського господарства, сприяти підвищенню продуктивності та ефективності сільськогосподарських робіт).

Нижче наводиться типовий перелік категорій у каталозі сільському господарстві:

сільське господарство каталоги
агротуризму
агрохімікатів
бджоли і мед
аквакультура
верблюдових
велика рогата худоба
польові культури
освіта
кінь
техніки:
виробників обладнання
Страхування та фінансування
виробники продуктів харчування
лісове господарство
фрукти
уряд
трави і спеції
імпорт-експорт
Новини та ЗМІ
розплідника та парникових
організацій
птах
нерухомість
послуги
вівця
програмне забезпечення
свиня
овочі
виноградники і виноробні
поставок великої рогатої худоби
коней поставок
овець поставок
кролики
Страус ему &
оленя і лося
комори і структур
огорожу
ветеринарну медицину
мистецтв і ремесел
практик і систем
сільська соціологія
ландшафтні компанії
екологія
Садівництво харчування
кіз
промислове рибальство
грунт
насіннєвих компаній
сталого розвитку сільського господарства
Полювання та риболовля
хвороб тварин
хворобами рослин
боротьба з шкідниками
ботанічні сади
оптова торгівля
природна краса
кінний спорт
родео
Кінь рятувальних

(Джерело: WWW (крапка) agriculturetoday (точка) ком)

регіональні довідники

Регіональні каталоги сільському господарстві особливо актуальні, як сільськогосподарська продукція відрізняється від регіону до регіону. Продукція одного регіону могли б знайти хороші ринки в інших регіонах, де культура не росте.

Крім того, виробляють, як правило, продовольче зерно рухатися від надлишку до дефіциту регіонах.

Регіональні каталоги допомагають такі рухи, полегшуючи імпортерів і експортерів дізнатися один про одного.

висновок

Сільське господарство є широке поле, і сучасного сільського господарства вимагає багато видів входів, включаючи обладнання, матеріали та послуги фахівців. Хороший каталог сільське господарство допомагає фермерам знайти зручний і економічних джерел для задоволення своїх потреб. Сільське господарство каталоги можуть також сприяти світовій торгівлі, допомагаючи знайти імпортерів експортерів в іншій країні.