Психологія кольору на ринок свою продукцію

При просуванні Вашого бізнесу, є багато речей, які ви повинні розглянути. Є ваші цільові клієнти, що вам потрібно, щоб залучити, продукти вам потрібно ринку і маркетингової стратегії необхідно підтримувати. Після з’ясування, що з інформації, одним з важливих рішення, яке ви повинні зробити це, вибір кольору.

Кольори в основному важливим і потужним маркетинговим інструментом. Вони мають сенс зір людей, які можуть відправляти позитивне чи негативне повідомлення для глядачів. Правильний вибір кольору може стимулювати продажі, заспокоїти розгніваних клієнтів, і будувати відносини з клієнтами. Кольори справити хороше перше враження і міцним на людей. Отже, при виборі кольору для вашого бізнесу, вам потрібно, щоб ваші квіти право ефективно продавати свою продукцію.

Отже, які квіти ви думаєте, є ефективними для ваших продуктів і маркетингових матеріалів? При друку листівок, буде червоним тлом зображення або доцільним для ваших клієнтів? Б пастельних тонах бути належним для вашої брошури? Деякі компанії витрачають мільйони доларів, тільки щоб вирішити, що кольори для афективного своїх маркетингових матеріалах. Вони знають, що кольори роблять величезний вплив на своїх клієнтів, тому вони готові витрачати будь-які суми просто підібрати правильні кольору.

Протягом багатьох років, власники бізнесу використовували кольори для отримання позитивної відповіді від клієнтів. Озирніться навколо і ви побачите, доказів ефективності квітів, як маркетингової стратегії. З фастфудів банкам і предмети розкоші, кожний з них упакований у відповідні кольори.

Якщо ви в даний час розробляють ваш логотип бізнесу або листівки друку, то, можливо, настав час розглянути психологію кольору для поліпшення впізнаваності бренду і зробити його більш привабливим для Ваших цільових клієнтів. Ось типові кольору, використовувані в маркетингу та їх значення, щоб допомогти вам на вашому рішенні:

• Синій. Цей колір є фаворитом багатьох людей. Синій насправді відправити заспокійливий ефект на людей. Це колір спокійного, пов’язаний з надійністю, вірністю і мудрості.

• Жовтий. Це веселі кольори часто пов’язані з щастям і хороші часи. Мозок насправді вивільняє серотонін, відчувати себе добре хімічної речовини в мозку, коли людина знаходиться навколо цього кольору. Але будьте обережні за допомогою інтенсивний жовтий у вашому матеріали, дослідження показують, що спалах пристрасті навколо цього кольору.

• Червоний. Цей колір часто використовується, щоб привернути увагу. Це інтенсивний колір, як червоний колір енергії. Люди навколо цього кольору часто відчувають себе трохи захекавшись, оскільки це пов’язано з хвилюванням і руху.

• Зелений. Це колір грошей, природа, і зростання. Зелений колір заспокоює, що часто пов’язано з багатством і консервативності. Лікарні часто використовують зелений своїм заспокійливим ефектом. Зелений також пов’язаний зі світом, удачі, родючості, і щедрість.

• Фіолетовий. Це колір королівської сім’ї. Фіолетовий часто асоціюється з багатства, процвітання і мудрості. Тхі колір стимулює хімічної речовини в мозку, який використовується у вирішенні проблем. Молоді дівчата, швидше за все, вибрати колір, як їх улюблений колір.

Є й інші кольори, які може принести позитивний вплив на ваш бізнес. Тільки не забудьте зберегти на увазі сенс і гармонію кольору і вибрати правильний колір найбільш ефективним для ваших продуктів. Якщо ви отримуєте право квітів, ви, ймовірно, отримаєте відповідь, яку ви хочете, коли маркетингу вашого бізнесу.