Керівництво для початківців по Google Adsense

AdSense є метод реклами, передбачених творцями пошукової Google. Власники сайтів можуть зареєструватися в AdSense, щоб отримати текст, зображення та відео реклами для розміщення всієї веб-сайту, власника. Оголошення здійснюється через Google, але приносять дохід для власника сайту.
Як я можу заробити через AdSense?
платити за клік
Також згадується як “ціна за клік” або КПК, цей метод платить власнику сайта щоразу, коли його або її відвідувачі сайту натискають на оголошення посилання. Оплата здійснюється незалежно від прийнятих за них заходи. КПК рекламодавці платять пошукові системи разом з іншими видавцями інтернет за кожен клік на рекламу з метою приведення відвідувачів на свій сайт.
Вартість за тисячу показів
Це онлайн-метод реклами, який посилається на різні методи реклами, в тому числі:

веб-банери,
текстові посилання,
Електронна пошта спаму і
Відмова в електронній пошті рекламу, яка є, коли клієнт вибирає приєднатися до електронною поштою бюлетень або рекламу списку.

Ціна за кліки, ціна за свинцю і ціни за продаж всі вони потрапляють у вартість за тисячу показів категорій. Вартість за тисячу також відноситься до цієї категорії і відноситься до вартості за X кількість переходи по рекламних або враження.

Як працює Google заплатить мені?
AdSense користувачі оплатили через прямий депозит або паперовий чек. Виплати проводяться протягом місяця після досягнення $ 100 у вашій AdSense аккаунта.

де ж Google заробити гроші, щоб заплатити мені?
Компанія починає з програмою під назвою AdWords, яка дозволяє будь рекламувати свій продукт, послугу або сайт на сторінках пошукової системи Google. Ці оголошення розташовані на тій же сторінці результатів пошуку. Рекламодавці платять Google за трафік. Google обертається і платить Вам розмістити деякі з цих оголошень на своєму сайті.
як я можу використовувати Google Adsense?
По-перше, ви повинні піти в www.google.com / AdSense. Реєстрація облікового запису, якщо ви не один. AdSense має дуже докладні інструкції і розділ довідки, щоб допомогти вам.

яким AdSense працює?

зміст, відповідне
Використовуючи інтернет технології пошуку, Google пропонує рекламу на основі конкретного змісту веб-сайту. Воно також використовує географічну інформацію і безліч інших факторів. Всі ці фактори входять до генерації оголошення, які будуть хвалити вашого сайту. Гарантуючи, що зміст реклами має відношення до інформації на сайті, AdSense націлений на більш конкретні групи відвідувачів. Результатом є збільшення доходів.

Програма AdSense є особливо цінним у наданні дохід від реклами малого бізнесу. Короткий скрипт використовується в HTML код веб-сайту з метою реалізації оголошеннях. Вони конкретно призначений для читачів, які будуть зацікавлені в продукції.

інші інструменти
Оголошення не єдиний спосіб, який допомагає AdSense веб-сайт. Він також пропонує інші способи монетизації вашого сайту. Вони включають AdSense для каналів, AdSense для пошуку, AdSense для мобільних і AdSense для доменів. Ці інструменти, які додати додаткові джерела доходу на сайт.

Що я можу зробити на додаток до AdSense?
Веб-майстри можуть витратам додаткового часу та зусиль на їх AdSense кампанію з метою значно поліпшити суму доходу AdSense буде генерувати для них. Вони можуть використовувати найрізноманітніші трафіку генеруючої методів, які включають інтернет-реклами. Вони також могли б реалізувати цінний контент у веб-сайт, щоб залучити правильний вид реклами AdSense, створюючи таким чином максимальний дохід. Також шляхом використання певного змісту тексту на всьому сайті, вони можуть іноді заохочують відвідувачів натисніть на конкретній реклами, які також можуть бути корисні в створенні додаткового доходу або доходу.