Каталог рад економії

Хоча наявність обмеженого бюджету означає, що ви можете, АОТ мають всі пільги, щоб зробити ваш каталог друк проекту найкращі у своїй галузі, є речі, які ви можете зробити, щоб скоротити час і заощадити на ваші витрати. І це Байдуже, АОТ значить робити ваш каталог друк себе, як інші, створивши власну дизайн друк каталогу або відтворення відбитків себе. Ви можете зробити щось, щоб зменшити час, необхідний Наймані дизайнера друк каталогу, щоб закінчити верстку.

Для зниження витрат на ваш дизайн друк каталогу, ось кілька порад, щоб розглянути наступні питання:

Надати всю наявну у вас інформацію про ваші товари в конструктор друк каталогу.

Кожен з ваших фотографій у вашому каталозі друк проекту має свій власний блок копію продукту, який йде з ним. Блок копію продукту, як правило, складається з опису, цільової продукт блок, номер продукту, назва товару і ціни. Ви можете допомогти своєму друку каталогу дизайнера заощадити багато часу, якщо ви, Äôll бути в змозі надати їм всю інформацію, вони повинні були б завершити копіювання друку каталогу блоку. Ви просто повинні бути узгоджені з вашим контентом і зберегти ваші елементи в порядку.

Забезпечить організовану угруповання продукту блоки для вашого проекту друк каталогу.

На додаток до забезпечення вашої друку каталогу дизайнера з усією інформацією по кожному з продуктів, ви також повинні переконатися, що все в межах своєї категорії та групи. Якщо ваш каталог друк дизайнер все одно доведеться розібратися з кількістю інформації, яку ви, Äôve дав їм, було б реально зробити їх зайняти більше часу, який має бути використано, щоб почати розробку вашого каталогу друк проекту вже.

Також було б зручно для вашого дизайнера друк каталогу, якщо ви можете сказати їм, скільки місця ви хотіли б кожен з ваших груп продуктів, щоб мати.

Вкажіть своє друку каталогу дизайнера з файлами зображень в комплекті з деталями для швидкого ознайомлення.

Ви, Aore даючи вашої друку каталогу дизайнера зображень вашої продукції, так чому б не пройти весь шлях і надати посилання про те, що файл йде з тим, що копію продукту.

Потім йдуть ще далі і дати всі допоміжні деталі та копій. Ця додаткова інформація стане частиною ваших продажів крок у вашому проекті друк каталогу.

Нарешті, забезпечити вашої друку каталогу дизайнера з тільки зображення, файли і інформація, яку ви хотіли б включити в каталозі друк проекту. Дону, АОТ зробити це важко для них, щоб розібратися з усією інформацією у вас є. Це, безсумнівно, додати час, необхідний для вашої друку каталогу дизайнера для початку проектування і закінчити швидко.