Ви готові для використання в місцях аналітики покращити свій сайт і збільшити обсяг продажів

Якщо ви запустите особистого, некомерційного блогу чи бізнесу, одним з найважчих речей, що потрібно робити при запуску веб-сайту створенні трафіку. Подумайте про це: Є мільярди веб-сайтів кожен претендує на відвідувачів. Ось чому, коли людина, нарешті, зовсім побудувати базу відвідувач стає так важливо зберегти ті відвідувачі повертаються на цей сайт. Проте, так само важливо, як це повинно отримати повернення трафіку на ваш сайт, не менш важливо, щоб переконатися, що ваші відвідувачі залишаються і заглибитися у ваш сайт – іншими словами, ви повинні тримати їх від відскакувати від вашого сайту. Відскік, коли відвідувач бачить тільки одну сторінку на вашому сайті і листя перед конкретною сесії-тайм-аут або перш, ніж він / вона завершує будь-які дії, це те, що ви хочете від них. При цьому краще, коли більш низький відсоток відвідувачів вирішили відскочити або на ваш сайт, ніж за краще залишатися. Як веб-майстер, я постійно досліджує статистику про моїх відвідувачів та використання цієї інформації, щоб отримати більше відвідувачів, тримати ті, які я і зробити відвідувачів мене дійсно є повне будь-які дії, це те, що я хочу, щоб закінчити.

Це де аналітики сайту вступають в гру. Аналітика, простіше кажучи, є статистичні дані, зібрані вами або когось третього про відвідувачів, які приходять на ваш сайт. Ці дані можуть бути простими, як, скільки чоловік відвідало ваш сайт протягом певного періоду (лічильник) або складними, як інформація про те, де ці відвідувачі прийшли, які ключові слова вони використовували, скільки сторінок вони відвідали, які сторінки вони розглядали і так далі. Важливо те, що чим більше ви знаєте про своїх відвідувачів краще ви підготовлені, щоб приймати рішення, які буде знизити показник відмов і збільшити обсяг продажів або читачів залежно від обставин може бути. Я використовую кілька методів для відстеження трафіку відвідувачів. Більшість з них дати вам основну повсякденне статистику про моїх відвідувачів, але багато з цих методів не вирішує питання про ваші глядачів без відповіді. Більшість з них, наприклад, не сказати вам, що ваші глядачі як тільки вони отримують на ваш сайт.

Існує один сайт, який я знайшов випадково, що допомагає заповнює прогалину, надісланий іншими сайтами Аналітика – ClickTale
Це сайт, який фактично записує екрані відвідувачів на ваш сайт і, по суті ставить вас через плече тих відвідувачів. Цей сайт дозволяє вам побачити, що розділів сторінки відвідувачам переглядати і не тільки, які сторінки вони відвідують. За допомогою цього сайту ви можете визначити, чи є ваш сайт є занадто складним для навігації – одна з моїх улюблених мозолів як споживача. Цей сайт дозволяє побачити, як довго ваші відвідувачі переглядали зокрема статті або продукту, а також, які розділи вашого сторінки вони подивилися найбільше. Навпаки, це може допомогти вам визначити, що найменш популярні розділи, продукти або форм на ваші сторінки і таким чином може допомогти вам приймати рішення, які дозволяють збагатити досвід ваших відвідувачів. Це в свою чергу може допомогти вам під’їхати продажів.

Як це працює? ClickTale дає вам два невеликих шматочка скрипт і вставити на своєму домашньої сторінки і вуаля хвилин ви насправді буде дивитися відео, які показують кожен переміщення миші і клацніть кожен відвідувач сайту робить. Розмова про збору розвідувальних даних. Google Analytics не має нічого подібного. ClickTale має безкоштовне базове членство, яке є для власників блогів і персональних сайтів і платних послуг для власників бізнесу, які серйозно ставляться знижуючи показник відмов і піднімаючи продажів. Слідкуйте за своїми відвідувачами і вчитися.