7 рад експертів, щоб уникнути загвинчування в друк плакатів

Боюся, що ви заплуталися у ваших друк плакатів проекту? Не турбуйся. З семи поради експертів нижче, ви ніколи не помилитеся! Так що читайте далі нижче, Приймайте нотаток і дізнатися, як уникнути експерти примруживши при друку кольорових плаката.

1. Виберіть свій принтер точніше – один з найважливіших виборів, які Ви доведеться зіткнутися є вибір принтера. Вам потрібно буде вибрати ваш принтер саме так, що все, що ви хочете в них з’являються. Тому переконайтеся, що ви дійсно “Магазин” мудро сайт для вашого принтера. Вони повинні мати хорошу репутацію, доступна ціна і, звичайно, правильне обладнання, яке виробляє плакати у відмінній якості. Я рекомендую пошук в Інтернеті для інтернет-компаній друк плакату і, дивлячись на ті, які використовують офсетного друку для створення кольорових плакатів. Вони повинні дати вам найкращі якості.

2. Звернутися гарантії – продукт або послуга гарантії є юридично зобов’язуючим заявою. Одного разу сказав, фірма зобов’язана дотримуватися його або особою судових коли клієнти вибирають так. Це означає, що гарантії є відмінним помічником у НЕ загвинчування. Всі принтери, які ви обираєте, повинен мати гарантійний сервіс якийсь. Принаймні, дає певні гарантії, що все піде добре.

3. Обери матеріалів мудро – Звичайно, ваш вибір матеріалів також може впливати на успіх чи провал вашої друкованої продукції. Якщо ви вказали неправильні матеріали для плакатів, будь-який великий принтер сайт буде як і раніше відчувають труднощі у виробництві кращих плакатів для вас. Таким чином, важливо, щоб ви прочитали про кращих матеріалів. Я рекомендую використовувати по можливості більшого поперечного паперового матеріалу ви хочете з глянцевим покриттям. Це дає кращий і самий професійний погляд на кольорові плакати, і в той же час робить їх жорстким і міцним.

4. Обери варіанти ретельно – Дуже важливо також, що ви обираєте інші параметри друку ретельно. Якщо ви плануєте повішення або охоплюють ваші плакати між колон та інших конструкцій, ви можете мати деякі отворами в чотирьох кутах, щоб дати місце для струнного або мотузку. Інші варіанти ви можете розглянути побудовані в клеї, спеціальні металізовані фарби, інтерактивні елементи і навіть тисненням. Ви повинні бути обережні і вибрати правильні для вашого загального дизайну плаката. Це може зробити вашу друк плакатів вельми дивним або зробити його викликають помилку. Так що будьте впевнені.

5. Будь розумним у вашій відправки – При відправленні або завантаженні дизайн поліграфічної компанії ви повинні бути розумними про те, як воно буде надіслано. Не просто відправити один файл вашого дизайну. Відправити в декількох різних форматах. Це повинно усунути будь-які проблеми форматі файлу, а також іншими цифровими і збої, які можуть змінити або пошкодження конструкції при передачі.

6. Будь розумним у своїх проектах – Крім того, він платить, щоб бути розумним у своїх проектах, а також. Завжди надсилати ваш головний дизайн з одним різні версії і опції. Роблячи це, ви можете вказати певну версію альтернативної до принтера, про всяк випадок будь-які несумісності в дизайн і друк трапитися. Зазвичай, я відправив би свого конструкцій у різних фони і кольору тексту для варіантів.

7. Пробний друк першої – і, нарешті, по можливості, краще роздрукувати зразки перших. Друк зразків у своєму власному офісі або за переправлення для друку від компанії це хороший спосіб, принаймні, судити, як ваш проект буде фактичний вид в реальному житті. При наявності цього перше враження, ви могли б бути в змозі виявити будь-які помилки, які не відразу видно в цифрову копію вашого дизайну. Ви повинні бути в змозі виправити можливі помилки тут до повного друк плакату починається.

Таким чином, ці кроки, які експерти зробити, щоб уникнути загвинчування в друк плакатів. Виконайте наступні точні поради, а також, і у вас не буде жодних труднощів у пресі.