5 динамічних кроків до успішного маркетингу.

Маркетинг є найбільш важливим, що ви можете зробити в бізнесі після розвиваються великий і незамінний продукт або послугу. Маркетинг буде одним з ваших основних витрат в багатьох випадках, якщо ви сервіс-орієнтованої бізнес. Якщо ви виробляєте продукт, це буде друге місце.
Багато людей не розуміють значення маркетингу і вважають його другорядним, тому вони в кінцевому підсумку з безсонні ночі, турбуючись про повільне періоди, відсутність продажів і зростаючої конкуренції надалі. Вони не були утворені в основні принципи маркетингу. Те, що я збираюся показати Вам, є основною формулою для продажу вашого продукту або послуги.

Якщо у вас немає достатньо клієнтів, щоб покрити свої витрати, ви не ефективного маркетингу вашого бізнесу. Якщо ви бізнес становить більше п’яти років, і у вас немає списку клієнтів, що ви спілкуєтеся з кожним місяцем, ви не маркетингу ефективно.

Так ось простий п’ятиступінчастий формула для ефективного маркетингу:
1. ідентифікувати
З’ясуйте, на чий ринок для вашого продукту. Визначити ідеальний клієнт, як докладний опис як це можливо. Що вони читають? Які продукти або послуги вони купують, які пов’язані з вашої власної?

2. кваліфікувати
Ваша реклама не сприятиме вашого продукту або послуги. Ваше оголошення буде зосередитися на найбільш актуальні проблеми, які ваш продукт або послугу вирішує. Мета вашої кваліфікації реклами, щоб залучити потенційних клієнтів. Точка маркетингу, щоб знайти потенційних клієнтів, які потрібно те, що у вас є або готові переконати слухати те, що ви пропонуєте.

3. перевірити
Тепер перевірити ваші призводить, зробивши пропозицію. Ви робите свій крок, щоб проблеми та переваги, які або Ваші перспективи будуть вважаєте важливими. Якщо перспектива бачить, нагороди більше, ніж ризик, пов’язаний із зобов’язаннями вони будуть купувати. Якщо вони не роблять, необхідно перемістити їх у наступному кроці.

4. наставляти
Якщо перспектива не придбав своєї продукції після закриття процесу, прийшов час, щоб просвіщати їх на постійній основі. Навчайте їх питання, пов’язані з їх питання і проблеми (пов’язані з вашим продуктом або послугою, звичайно.). Ви можете запропонувати безкоштовну інформацію та опитування, щоб ці перспективи, щоб тримати їх познайомитися з вашим брендом. Відправити їм свій бюлетень.

5. помножити
Як ви будуєте список клієнтів, ви будете продовжувати будувати зростаючий список перспективи. Як ви будете продовжувати, щоб додати більше клієнтів, ви повинні будете додавати додаткові продукти та послуги. Краса процесу є те, що це буде набагато легше продати нові продукти до вашого клієнта список, ніж ваші перспективи списку. Просто тримати процеси, що відбуваються.