3 послуги, цифровий друк компанії повинні пропонувати

Цифровий друк зайняла поліграфічної промисловості штурмом. Існують різні варіанти цифрового друку компанія може надати дизайнерам, які дають свіжий новий погляд на, як вони будуть підходити до своїх дизайн та оформлення. Параметри, раніше недоступні через використання традиційної офсетного друку також доступні як така, вона служить прекрасним доповненням до розвитку в цілому і повної друкарні.

Ось три речі, які є найбільш корисними послугами цифрового друку компанія може запропонувати:

Короткі тираж
Короткі тираж дуже корисний сервіс, який є обов’язковим для будь-якого професійного маркетингу. Короткі тираж дозволяє створювати відбитки невеликими партіями на відміну від об’ємних поліграфічних послуг, пропонованих традиційними зміщенням. Через короткий послуги тираж, ви можете створювати відбитки без мінімальної суми замовлення.

Не маючи мінімальну кількість замовлень, що вам необхідно замовити відкриє багато можливостей у тому, як ви будете обробляти вашої маркетингової кампанії. Наприклад, тепер ви можете друкувати точну кількість примірників, що вам потрібно в певній кампанії. Ви також більше не потрібно для створення надмірної кількості відбитків, які вам не потрібні – зробити свій файл, що зберігає та інвентаризації перевіряє набагато простіше.

Друк змінних
Друк змінних це ще одна послуга, що цифровий друк пропонує. Ця послуга дуже важлива у зв’язку з тим, що є багато речей, які ви можете зробити з цією службою. Крім того, однією з основних послуг друку, яка необхідна, коли ви збираєтеся піти і мати прямий маркетингової кампанії.

Друк змінних дозволяє мати частини вашого дизайну залишаються незмінними в той час як інші частини вашого дизайну може бути замінений або змінений з копії до копії. Ця печатка послуга дуже корисна в директ-маркетингу, тому що ви можете ефективно розмістити назву та адресу особи, що ви хочете, щоб ваші матеріали, які будуть спрямовані. Ви також можете додати персоналізовані штрихи на відбитках для того, щоб мати більш особисте почуття. Все це робиться в цифровому форматі і легко через комп’ютери.

Інша справа, що ви можете зробити з змінної друку є те, що ви можете легко створювати номери квитків, а також серійні номери ваших купонів для того, щоб відрізняти одне від іншого.

Репродукції картин
Репродукція інша опція друку, яка доступна через цифрового друку компанії. Репродукції картин тепер можна легко відтворюється через цифровий струменевого друку. Крім того, ви можете надрукувати їх на будь-який розмір, який ви хочете великий формат або в невеликих розмірах. Деталі тонко відтворені і щоб можна було відтворити твори мистецтва ви відмінно.

Мало того, ви можете також роздрукувати ваші матеріали в різних субстратів і не тільки папір. Найбільш помітно, як ви можете друкувати ваші прекрасні копії в мистецтві художника полотно, так що ви можете повторити почуття і текстури оригіналу. Більше всього на світі, друк копій в полотні художника дозволить поліпшити якість і зовнішній вигляд відбитків.