як отримати кожен місяць безкоштовно 1000 послідовників на Twitter без програмного обеспеченія_

Я вважаю, що нині всім відомо, що Twitter є, в усякому разі, я буду описувати його для стислості. Twitter є вільною платформи мікроблогів, де ви можете спілкуватися з людьми, які поділяють ваші інтереси з усього світу. Ви тільки безкоштовно відкрити рахунок і ви можете почати чірікать. Краса Twitter є проблемою, щоб відправити повідомлення, використовуючи тільки 140 символів, і, чесно кажучи, мені це подобається. Це відмінна вправа для розуму, ви повинні зосередитися на тому, як можна описати в 140 символів все, що ви хочете сказати.

Що стосується інтернет-маркетологів це величезні можливості реклами. На жаль, багато з них не розуміє, що нав’язливою рекламою дає протилежного результату. Кращий спосіб зробити бізнес на Twitter, щоб знайти людей, які зацікавлені у вашій ніші, щоб слідувати за ними, щоб зв’язатися з ними, коли вони слідують ти повернувся, і, щоб почати будувати відносини з ними, перш ніж намагатися продати їм щось. Звичайно, це вимагає часу, але нічого в цьому світі не дається легко.

Повернутися до спосіб отримати 1000 послідовників кожен місяць безкоштовно і без будь-якого програмного забезпечення, перше рішення на вашу сторінку Twitter. Просто увійдіть в свій аккаунт, і, у верхній правій частині сторінки, у вас є опція “Пошук людей”. Натисніть на неї, і відкриється нове вікно, де у вас є чотири опції, щоб знайти людей. Останній є “Пропоновані користувачів”. Натисніть на неї і Twitter покаже вам різних користувачів, які ви можете слідувати, як правило, я знаходжу близько 300 сотень щотижня. Ви можете вибрати їх по одному, або ви можете перевірити їх все, і Twitter будуть стягувати слідувати всім їх в ім’я Твоє. Не всі з них будуть слідувати за вами назад, але цю проблему ми будемо говорити пізніше. У всякому разі, принаймні, половина з них буде слідувати за вами назад напевно.

Друге джерело, щоб отримати послідовників на Twitter для вільного Twellow, “Жовті сторінки” версія Twitter. Просто наберіть в пошуку Google “Twellow.com”, і ви будете направлені прямо в секунду. Зареєструйтесь безкоштовно з вашого рахунку Twitter, оновлювати свій профіль, вкажіть ваші інтереси, і тоді ви можете ввести в поле пошуку від верхньої частини екрану ніші ви зацікавлені в момент, коли я пишу цю статтю, у них є 613 , 7000000 послідовників і 5,1 млн. Twitter профілів в їхній базі даних. Важко повірити, що ви не знайдете кілька тисяч послідовників, незалежно від того, чим ви цікавитеся. Дотримуйтесь близько 300 профілів раз і буде приблизно те ж саме з вище рішення. Я можу гарантувати вам, що ви отримаєте, по крайней Літ 250 послідовників з обох джерел щотижня.

Тепер ви скажете: «А як щодо інших?». Це правда, Twitter дає кваліфікаційної мірою пов’язаних з доповіддю між кількістю людей ви прямуєте, і ті, які після вас. Рішення просте, інше онлайн безкоштовний інструмент, який навіть не прошу вас, щоб відкрити рахунок. Введіть Google Пошук “Twitter Карма”, і перший варіант ви побачите, це “Ваш Twitter Карма”. Увійти за допомогою Twitter ім’я користувача та пароль, натисніть кнопку “вжик” кнопку, і незабаром ви побачите всі ваші Twitter бази даних, розділених на “тільки після”, “тільки послідовники” і “спільні друзі”. На верхній частині сторінки перейти на опцію “Показати всі”, встановіть прапорець “тільки після”, перейдіть в нижню частину сторінки, натисніть на кнопку “Перевірити всі”, а потім натисніть на кнопку “Масова Перестати слідувати”. Коли операція виконується, перейдіть у верхній частині сторінки, встановіть прапорець “тільки послідовники”, знову ж таки в нижній частині сторінки, натисніть на кнопку “Перевірити всі”, а потім “Масове подальших”, і цим все сказано. Це займе деякий час для двох масових операцій, але ви не повинні витрачати свій час там, ви можете змінити вікна або робити все, що вам подобається, а потім повернутися і подивитися, якщо це робиться.

Повторіть ці три операції щотижня, і ви отримаєте, принаймні, 250 послідовників на тиждень без будь-яких сумнівів. Я роблю це протягом двох тижнів, і це працює як годинник. Не згадувати, що я заробив кілька цінних друзями за допомогою цього методу. Це, як ви можете отримати кожен місяць безкоштовно 1000 послідовників на Twitter без революційного програмного забезпечення. Я зізнаюся, що я пробував декілька з наступних версій програмного і результат був нульовим. Я не знаю, якщо мої послідовники прийшли на природним чином або за допомогою програмного забезпечення в цей період, але не було ніякої різниці між діючою нормально і за допомогою програмного забезпечення. Так я відкрив цей метод, я розраховую більше 250 нових послідовників кожну тиждень, і я не бачу ніяких підстав, що ви не можете це зробити. Якщо ви хочете більше поради, пов’язані з афілійованого маркетингу, відвідати мій сайт.