як виміряти змінними літерами для вашого знаку шатро

Marquee знаки використовуються для общинні центри, театри, церкви знаки, знаки школи, бізнес-знаки і штендери. Marquee знаки виводити повідомлення зі змінними букв, які зазвичай скотитися в рифленою стеження. Кожен змінний лист трафаретного друку на пластикових і доступна в різних розмірах, датчики і стилів. Виберіть правильний розмір букв для вашої області або ваше повідомлення може в кінцевому підсумку відбувається абсолютно не так!

Це дуже важливо для підписувати листи, щоб відповідати затишно в знак доріжки або вони випадають або здути. Висоти і товщини панелі є найбільш важливими характеристиками для забезпечення букв слайдів і відповідати належним чином на ваш знак намет. Я не можу підкреслити, наскільки важливо те, що Ви виміряти висоту панелі і товщина панелі.

Ось те, що вам потрібно виміряти:

Висота панелі
Висота символів
Товщина панелі
відношення ширини

Висота панелі – панелі висота зовнішнього виміру пластик від верху до низу.

Висота символів – висота символу є вимірювання друкованих символів на пластиковій панелі. Вимірювання від верхньої частини характер її дна. Не вмикати полів або бренд маркування у вимірі.

Товщина панелі – Існують три основних розмірів, коли справа доходить до товщини вашого змінними літерами; 1/32 “(30 міл), 1/16” (60 млн.), а також 1/12 “(80 млн.). Вони більш відомі як гнучкі, напівтверді і жорсткі. 30 міл йде про товщину гральну карту і можуть бути зігнуті з голови до ніг, чи не ламаючись. 80 млн. є товста, жорстка лист, який має дуже мало гнучкості до нього. 60 MIL знаходиться між і напівтверді.

Ширині – ширині корисно визначити стиль шрифту. Деякі стилі письма конденсуються так що ви можете містити більшу кількість символів в рядку. Інші стилі письма ширше, щоб їх було легше читати. Кожен шрифт має свій власний співвідношення ширини. Співвідношення частки ширині символу (вимірюється від зліва направо) до його висоті (вимірюється від верху до низу.) Він буде мати більше сенсу для вимірювання ‘N’ або ‘R, а не “W” або “Я . Ширині виражається у вигляді частки таких як 3:05 або 1:01.

Змінні літерами вписуються в треку. Є два основних стилю; відстеження для тонких букв і відстеження для товстих букв. Marquee знаки відстежується для тонких літер можна використовувати тільки 30 букв MIL знак. Marquee знаки відслідковуються для товстих літер можна використовувати 80 млн. або 60 млн. літерами знаком, але не 30 букв MIL знак.

Спілкування вашим вимогам листі виробництва настільки ж важливо, як знати, які вимірювання для вимірювання так що ваше замовлення доставляється помилку безкоштовно. Опишіть свій лист до вимог виробника, використовуючи вимірювання, оскільки кожен виробник має різні іменування.