швидкий і брудний керівництво дизайн флаєра

Роздрукувати листівку дизайну дуже легко придумати. Вам не потрібно бути професійним художником-графіком, і вам не потрібно знати багато про листівки друк, щоб зробити їх. Все, що вам потрібно зробити, це дотримуватися декількох основних і дуже прості для розуміння принципів, і ви будете на шляху до швидкої та ефективної листівки друк. Щоб зробити його легким для вас, ось наш швидкий і брудний керівництво дизайн флаєра.

Використовуйте ключові слова привабливими:
Листівки про великих і простих слів. Люди повинні знати, що листівки про в одну мить. Наприклад, якщо мова йде про продаж магазину, люди зазвичай друкувати великі “Розпродаж!” Слово на їх листівки, щоб привернути увагу миттєво. Якщо ви продажу недорогих речей, як одяг або аксесуари, то краще друкувати речі, як “дешеві аксесуари!” Або “Одяг на продаж!” Щоб люди знали, про що йде мова.

Ключ до вибір правильного ключового слова, насправді просто зводиться до того, як ви хочете, щоб наблизитися до свого ринку. Якщо ви хочете звернутися до мисливців, а потім вибрати такі слова, як у прикладі вище. Якщо ви хочете залучити підлітків, то знайте, речі, які цікавлять їх і використовувати їх слова сленг. Справа в тому, щоб надрукувати найкращого ключове слово, яке може привернути вашого цільового ринку. Не думайте про гучних слів, просто простих. Як тільки у вас є, ваша робота практично половина справи.

Один тільки зображення (необов’язково):
З вашим ключовим словами вже вибрала, якщо ви хочете, ви також можете роздрукувати зображення на листівці. Деякі конструкції листівку дійсно не вимагає зображення, але іноді це допомагає мати деяку підтримку фотографії, щоб допомогти поліпшити зовнішній вигляд і ефективність вашого льотчика. Взяти до відома, що, оскільки, хоча листівки досить малі самі по собі, у вас є тільки місце для одного дійсно хороші і великі зображення або купу маленьких. У більшості випадків, друк один повний образ листівку колір є кращим вибором.

Ваше зображення повинно підтримувати вашу листівку. Якщо мова йде про співтовариство розіграші Наприклад, спробуйте виконати друк картині головний приз в листівці. Якщо це для вашого магазину, тобто зображення вашої флагманський продукт, щоб спонукати людей купувати його. Не варто занадто борт хоча з зображенням. Листівки необхідно допоміжному тексті робити свою роботу, а не ті, відволікає. Так керувати зображеннями мудро і звільнити місце для них у вашій листівці макет.

Макет просто і ефективно
Говорячи про макети, загальний макет дизайну флаєра повинна бути дуже простою. Вам не потрібно ускладнювати речі, проектуючи складні і надмірно Arty блокувань зображення і текст. Щоб зробити легкий макет флаєра, просто кажучи ваші основні ключові слова у верхній частині флаєр з підтримкою зображення під ним. Нижче цього зображення, ви можете надрукувати іншу частину тексту, який детально ваше повне повідомлення листівку кольору. Ви можете мати верхню текст, надрукований у найбільших розмір шрифту, який використовується для ваших цілей, а потім ваш підтримувати дані, надруковані з дрібним шрифтом. Всі ці речі можуть бути вирівняні в центрі вашої листівці для легкого проектування. Насправді, це так легко ви можете зробити це в офісах програмного забезпечення, як Microsoft Word.

Там, швидкий і легкий керівництво листівки друк. Як ви можете бачити, друк листівок легко спроектувати і виготовити. Вони зводяться до дійсно без проблем на всіх. Всі з досить простими навичками може зробити це ефективно і пристойно.