створення ідеальної буклети щоразу 7 рад

Друк буклетів може бути простим в деяких аспектах, і це може бути складним в інших. Ось чому для деяких, це важко зробити ідеальний друк буклетів весь час. Якщо ви один з тих людей, яким необхідно друкувати кольорові буклети весь час, вам знадобиться кілька стандартних прийомів, щоб завжди придумують ідеальний буклетів. Ну, вам не доведеться турбуватися тепер, тому що в цій статті я навчу вас, як створити ідеальні буклети колір кожного разу з цим 7 порад. Просто читайте далі нижче.

1.Use відповідного програмного забезпечення друку брошур – не просто використовувати будь-який старий текстовий процесор, щоб зробити ваші буклети колір. Якщо ви хочете, щоб створити ідеальний буклеті ви повинні використовувати правильне програмне забезпечення. Ось чому ви повинні купити ці професійні інструменти публікації, такі як Adobe InDesign. Крім того, ви можете спробувати більш просунуті текстові процесори з відповідними настройками друку буклетів ліво-правої сторінок і відповідні розміри. Нові версії Microsoft Word і OpenOffice.org Writer може зробити це для ваших буклетів.

2.Always вставити зображення з високою роздільною здатністю – всі зображення, які ви вкласти в буклеті проекту повинна бути у високому дозволі. Це дозволить нам уникнути його якість добре в стадії друк буклету. Якщо ви не використовуєте зображення з високою роздільною здатністю, наприклад, у випадку, коли ви використовуєте Інтернет на основі зображень, зображення стає нечітким у пресі. Тому переконайтеся, що ваші зображення будуть досить добре і з високою роздільною здатністю.

3.Use тільки один або два типи шрифтів – для кольорової буклети це добре, щоб дотримуватися тільки один або два типи шрифтів. Це робить буклет виглядає більш послідовною і повною. Ви можете використовувати похилий або жирний версій одного і того ж шрифту для зміни, але більш-менш, що має бути. Ви побачите, що буклет буде виглядати більш професійно і чисто, коли зроблено таким чином.

4.Use шаблони, коли це можливо – коли ви можете, ви повинні спробувати використовувати шаблони, коли це можливо. Це особливо вірно, якщо ви можете отримати ваші руки на професійні шаблони буклету. Вони зазвичай мають правильні налаштування і макети для реального ефективного буклетом. Вам не доведеться надто турбуватися про налаштування при використанні цих.

5.Add кровоточить друку і керівних принципів щоразу – Щоб переконатися, що всі вирівнюється право прийти друк брошур, це добре, щоб додати друку кровоточить і керівних принципів кожен раз. Друк кровоточить є додатковими вимірами друку в буклеті, щоб принтер має деякий простір для різання. З різання виникають незначні недосконалості, друк кровоточить переконатися, що ніякої буклет елемент не вирізали з самої печатки. Додавання керівні принципи для цієї печатки кровоточить також допоможе вам, як ви керувати своїм макет для буклету.

6.Proofread три або більше разів – Перед вашим друк буклетів починається ви повинні спробувати коригувати зміст три або більше разів. Це також добре зробити це, використовуючи кілька людей. Це просто, щоб перевірити буклет для будь-якого виду тексту або дизайн помилок, які ви, можливо, пропустили. Найкраще мати додаткову пару очей, так як вони можуть мати різне сприйняття буклет роблячи їх більш зацікавлені в інших видах помилок.

7.Choose принтерів мудро – І, нарешті, якщо ви дійсно хочете друкувати буклети, які дійсно здорово, ви завжди повинні вибрати принтер з розумом. Не просто використовувати першу компанію друку ви бачите на жовтих сторінках або в Інтернеті. Завжди дослідження і подивитися, хто є найбільш авторитетною і кращий буклет принтер, який легко йде на контакт. Подивіться на зразки печатки, щоб побачити те, що ви можете очікувати, так що ви будете впевнені, що ваші виграли буклети кольору буде виглядати досить великим.

Відмінно! Тепер ви зможете створити ідеальні буклети кожен раз! Просто пам’ятайте радам вище і не буде ніяких проблем.