рекламу собі друзів

Чи знаєте ви, багато ваші друзі, не знаю точно, що ви робите, щоб ваші гроші? Це відбувається частіше, ніж ви хотіли б думати, для малого бізнесу.

Так як люди, як робити бізнес з друзями, вам дуже важливо допомогти їм знати, що ви робите.

Визнаємо, що потрібно виховувати ваших друзів і знайомих про ваше малому бізнесі. Тоді вони можуть стати деякі з ваших кращих джерел нових клієнтів і призначу вас на інших.

Прямо зараз у вас є багато соціальних та ділових мережах людей, які знають Вас особисто: від ваших клубів, розважальних заходів, шкільних заходах, релігійної приналежності, гуртки і так далі.

Ваших друзів і знайомих знаю, що ви за людина і характером ви демонструєте з ними особисто. Ваша дружба має першорядне значення для них. Те, що ви робите для життя вторинна.

Так що це до вас, щоб сказати їм про те, як ви можете допомогти, коли вони (або інші, вони знають) потрібно те, що ви продаєте. Ваші особисті колеги цінують активи сприяти як Вас і Вашого бізнесу.

Ваша мета, щоб стати “перейти до” людини, коли ваші друзі потребують ваших послугах. Замість «WIIFM” Що в цьому для мене формула, ви хочете, щоб змусити їх просити вас “WCYDFM”, що ви можете зробити для мене? Іншими словами, “Чи можу я звернутися до вас за цінні поради, щоб допомогти мені вирішити мою проблему?”

Звичайно, ваші друзі можуть знати, який тип бізнесу ви всередині “нього є гараж, вона володіє консалтингової служби, він є іпотечним брокером, вона продає нерухомість” і так далі. Іноді, малі підприємства можуть мати розпливчасті імена, які волають про подальші пояснень.

Так що це може бути дуже продуктивним, якщо вам спростити і прояснити саме те, що вам робити в плані ваші друзі можуть зрозуміти. Розповідати історії. Дають легкий для розуміння прикладів.

Ви, напевно, уже є одне або два “ліфт” виступи 10 або 30 секунд пояснити, що ви робите. Розробка інша версія підходить для більш широкого використання.

Коли ви говорите іншим, що ви робите, використовувати свій власний особистий стиль розповіді. Скористайтеся імпровізованій ситуації, і не забудьте використовувати ваше судження про те, коли вставити повідомлення в розмову.

Зробити це легко для людей, щоб говорити про вас з іншими людьми в своєму колі друзів і знайомих. Це, як використовувати ефект мультиплікатора: друзі кажуть друзі … які говорять друзі і т.д.

У нескінченному пошуку нових клієнтів і клієнтів для малого бізнесу, чому б не скористатися особистим можливостям тут же перед вами кожен день?

І не забудьте дізнатися про свій бізнес, теж. Це працює в обох напрямках!

2006 Джон sinish

Ця стаття може бути передрукована і поширюватися до тих пір, як інформаційний ресурс залишається незмінним.