п’ять фантастичних стратегій з використанням переміщення Сіетлі вантажників

Стратегія 1 – Виберіть краще Сіетлі Movers
Коли ви вирушите на пошуки вибору правильного двигуном для вас, подивіться на всі різні варіанти у вас є відносно рухомих процесів. Виберіть варіант, який рухається допоможе задовольнити всі ваші вимоги. Різні послуги по переїзду Сіетлі Movers які зазвичай надають діапазоні від самообслуговування, вантажівка оренди, стручки та інші.

Взяти хоча б три написані цитати з різних двигунів Сіетлі. Вивчіть ці отримані котирування уважно і переконайтеся, щоб читати між рядків теж. Не зациклюйтеся на тому, щоб дешево Movers Сіетлі, просто переконайтеся, що ви отримуєте вантажників, хто повністю зрозумів те, що вам потрібно. Також переконайтеся, що ви розумієте, що ви будете платити. Якщо це можливо, розгляне питання представники деяких Сіетлі Movers ”

Стратегія 2 – мають рухомих контрольний список
Маючи контрольний список про рухомий процедура допоможе вам навести порядок відгуки всіх рухомих завдань, які ви повинні зробити. Це також допоможе вам відстежувати дати, до яких завдання повинні бути покінчено. Розгляньте можливість створення простої контрольний список за допомогою електронної таблиці, таких як одна з Excel. Є окремі стовпці, щоб покласти в ключових завдань, дат і, звичайно, пріоритет завдання. Запам контрольний перелік “найбільш відвідуваних” місце у вашому будинку, так що кожен може поглянути на нього.

Стратегія 3 – Попросіть свою сім’ю і друзів, щоб допомогти
Якщо це перший раз, коли ви рухаєтеся, ні (безпечно) припустити, що це буде легким завданням. Також, якщо у вас є маленькі діти, це буде ще важче зібратися і рухатися. Попросіть свою сім’ю і друзів, щоб допомогти, ви, безумовно, маєте потребу в ньому!

Стратегія 4 – інформувати сторони про необхідність зміни адреси
У той час як люди, які купують ваш будинок або ваша колишня домовласників може бути досить хорошим, щоб запропонувати направити всю вашу пошту до вас, пам’ятайте, що вони не зобов’язані це робити. Було б краще для вас, щоб оплатити поштове відділення і змусити їх направити всю вхідну пошту по вашому новому адресою протягом приблизно трьох місяців. Це дасть вам достатньо часу, щоб з’ясувати, хто повинен бути повідомлений про це і прийняти потрібне дію.

Стратегія 5 – використання коробки!
Упакувати всі ваші предмети домашнього вжитку і речі в картонні коробки сильним. Переконайтеся в тому, щоб обернути все належним чином. Просто щоб переконатися, що ваш Сіетлі вантажників залишити поля в правій кімнаті, використовувати цю наступну систему для маркування вашої коробки:
– Назвіть призначення місця для коробки
– Запис до грубого опису вмісту коробки
– Дайте ваші вантажники план вашого нового будинку, так що вони знають, де коробки повинні йти.