манекена керівництво профілювання кольору – Частина II

Щоб пояснити, що метод візуалізації є, це необхідно враховувати функції колірний профіль, він перетворює з одного колірного простору в інший.
Я пояснив, що різні колірні простори мають різні розміри – вони можуть друкувати / показати інший кольоровою гамою. RGB прилади зазвичай виробляють більш широкий діапазон кольорів, ніж пристрої CMYK CMYK, тому що починається з паперово-білими і фільтрує його, тому він не може поліпшити папір білий. RGB пристроїв завжди може світитися яскравіше.

Якщо у нас є хороший яскравий колір RGB, цілком можливо, що воно не може бути представлено в колірному просторі CMYK. На простому англійською мовою, ваш монітор буде показувати кольори, що принтер не може друкувати.

Отже, що потрібно робити з комп’ютером, що колір? У вас є вибір, і цей вибір знаходиться під контролем передачі кольору. Цей вибір залежить від того, що ви друкуєте і як ви хочете, щоб вона виглядала.

Припустимо, що колір є логотип компанії. Я хочу надрукувати точно такого ж кольору, якщо не вдається роздрукувати точні кольору, то так близько, як я можу отримати його. Я хочу квітів у моєму колірному просторі, щоб бути якомога ближче до еквівалентної. Тому я вибираю колориметричний, майте на гамі кольорів і точного переміщення кольору, які знаходяться за межами гами до найближчого еквівалента. Існує абсолютна і відносна колориметричний. Вони відрізняються тим, що абсолютна використовує теоретичні білої точки в той час як відносна використовує вашу кольоровий папір, родич звичайного наміри перевірки.

Там не може бути нічого поганого, що могло? Ну не для корпоративних логотипів, але розглянути фотографію.

Розглянемо фотографію насиченим область кольору, за межами кольорової гами принтера CMYK. Це може бути барвистим рожеве плаття з великою кількістю квітів, складки, тонкі нюанси. Якщо ми використовуємо відносний колориметричний перетворити це зображення в колірному просторі CMYK комп’ютер переключиться кожного поза колірної гами до найближчого еквівалентного значення, на жаль для всіх тих тонких рожевих відтінків, найближчий еквівалент буде того ж кольору. Сукні, з його відтінками і нюансами, будуть надруковані у вигляді плоского блок кольору. Це погано.

Сприйняття значення передачі кольору розбіжності за абсолютними значеннями кольорів. Тобто, що це краще мати менше рожеве плаття з нюансами, ніж найближчий рожевій сукні, яка показує плоский колір. Сприйняття рендеринг займає велику гаму і розчавив його в меншу. Всі кольори змінюються, навіть ті, в гамі так що це не ідеально підходить для логотипів але набагато краще для фотографій.