копію оголошення ви любите ненавидіти

Кожен копірайтер кошмар. Ми пишемо красиві копії для клієнта, який кидає один погляд і каже: “Ви не можете бути серйозно! Це занадто продажам-й … або занадто просто … або занадто різні …”

І я згадую дні, багато років тому, коли я добровільно в якості домашніх тварин радник Прийняття з Сан-Франциско SPCA. Озираючись назад, я, мабуть, була підготовка, що я роблю зараз. У мене було багато ентузіазму. Люди часто дражнили, “Ти продаєш кішок!” Звичайно ж, багато відвідувачів прийшли з ящиком проведення пухнастий клубочок радості.

Наш координатор волонтерів постійно нагадував нам: “Не судіть відвідувачів. Ви не збираєтеся додому з цією людиною. Усиновлювачем який зводить вас з розуму може бути найкраще, що коли-небудь відбувалося з собакою.”

правда.

І примірник працює точно так само. Ми не судимо наших друзів, як їх собаки і кішки. І ми не читали нашу копію, як наші власні клієнти.

Я кажу своїм клієнтам: «Ви не можете, як ця копія. Але ти не цільовий ринок, навіть якщо ви думаєте, що ви схожі ваших клієнтів.”

Ось 3 причини, чому.

1. Клієнти живуть на іншій планеті.

Якщо ви стирчати в інтернеті, ви розробити унікальний спосіб життя. Наприклад, деякі з моїх кращих друзів люди, яких я ніколи не зустрічав. Ми обмінюємося листів і телефонних дзвінків протягом багатьох років. Мої улюблені веб-дизайнера є американець, який живе в Бразилії.

І ви чуєте такі ж обіцянки знову і знову. “Залучити трафік на ваш сайт.” “Залучити всіх клієнтів ви можете впоратися.”

Але якщо ви орієнтуєтеся звичайних людей (тобто, ті, хто насправді зустрів своїх кращих друзів в обличчя), багато з наших хо-гул фрази будуть здаватися свіже та захоплююче.

“Hype без маркетингу? Мені подобається, що,” муркотала землю житлових перспективи в останній час. “Це абсолютно новий погляд на маркетинг”.

Ваш світ не може бути Інтернет. Може бути, ви живете фітнес, тренування, приготування їжі, або фінансів. Але швидше за все, ваші знайомі фрази будуть здаватися свіже та захоплююче для вашого цільового ринку.

2. Клієнти хочуть бути продані.

Вони знаю, що ти не надає веб-сайтів і створення брошур так що ви будете почувати себе добре і збирати золоті зірки Постійна Records.

І якщо вони хочуть до ваших послуг, вони шукають причини, щоб сказати “так”. Подумайте про всі ці оголошень Медісон авеню з темою: “Ти це заслужив”. Або: “Ви цього варті”. Вони дають нам дозвіл витратити наші гроші.

Поки ти зі смаком і – барабанний дріб – забезпеченню їх реальні потреби, ваші клієнти будуть насправді цінують вивчення того, що ви пропонуєте.

Нещодавно я була хитавиця свої послуги “Франк”, потенційний клієнт, який продає фітнес-послуг. Повагавшись, я направив його на сайт, що я написав для “Томі” – фінансовий професіонал, який був в жаху ми продавали надто важко.

Франк був вражений. “Це аніскільки не наполегливий. Це настільки теплі та доброзичливі! Том звучить як такий хороший хлопець.”

Ми все ще говоримо. Але коли Френк бачить своє фітнес, я впевнений, він каже: “Розум – Як ви думаєте, ми продаємо дуже сильно”

3. Клієнти не хочуть, щоб зупинитися і подумати.

Деякі слова і фрази можуть нас стримувати. За кілька хороших прикладів, забрати свій вузівських підручників і, можливо, пару наукових журналах. Ви побачите такі слова, як “Крім того”, “нелогічним”, “хоча”, і багато іншого. (Я знаю. Я написав багато.)

Як ви читати ваші підручники коледж? Б’юся об заклад, ви читати повільно, зробив замітки на полях і повісив на щільно прилягає до жовтим маркером пера.

На жаль, відвідувачі сайту не вивчають нашу копію таким же чином. Ми повинні допомогти їм створити відблиски і рухатися вздовж швидко.

Який отримує Читати далі:

(А) “Хоча ви можете працювати дуже важко, ви можете не побачити результати протягом тривалого часу.”

(Б) “, але ви можете працювати дуже важко і вічно чекати результатів”.

Практичний результат: Чекайте сюрпризів, коли ви відкриваєте вашу копію для ваших клієнтів, особливо якщо ви новачок в маркетингу себе і свої власні продукти. Коли я вперше написав заголовну Ваш 21-денна Extreme Makeover Кар’єра, я зіщулився: був мій сайт стає віртуальний еквівалент старий автомобіль багато?

Але мій цільовий ринок – професіонали і топ-менеджерів – почала купувати. А в іншому, як кажуть, вже історія