компенсації викидів вуглецю, А. І. кращий спосіб впоратися з проблеми глобального потепління

Глобальне потепління є різко термінової і серйозною проблемою стикається сьогодні світ. Поточне перетворення вуглецевого циклу в зв’язку зі зміною клімату та складу атмосфери широко визнана як небезпечне для біосфери і для добробуту людства. Несприятливі наслідки глобального потепління можна побачити в різних частинах світу, де люди відчувають екстремальні температури, будь то погода холодна або гаряча, кожен сезон став великою проблемою для людства.

Є багато питань, які виникають у зв’язку з сьогодні, AOS індустріалізації, але глобальне потепління є найбільш значущим з усіх. Той факт, що склад вуглекислого газу та парникових газів була постійно росте в землі, AOS атмосфері, і ми маємо більше що випускаються газів в атмосфері, ніж будь-коли раніше, також роблять необхідним, щоб ми взяли деякі важливі кроки, щоб уникнути несприятливого наслідки нашої повсякденної діяльності. Як ми знаємо, що всі ми відповідальні за цю зміну клімату через нашої потреби в енергії для завершення наших повсякденних завдань, він, AOS нашу відповідальність вийти вперед і побудувати кращий світ для нашого наступного покоління.

Зміна клімату досить імовірно, впливає зараз на нашій планеті і її життя, але хороша новина в тому, що є багато речей, які ми можемо зробити, щоб зменшити наш вуглецевий слід. За що, ми повинні переосмислити наш підхід до енергії. Час, коли весь світ закликає пропозиції щодо зміни клімату рішення, належний контроль, розуміння і стратегія управління яких є те, що потрібно для збереження життя на Землі. Нам не потрібно чекати, щоб уряди знайти рішення для цієї проблеми: кожна людина може принести важливу допомогу прийняттю більш відповідальною спосіб життя: починаючи від маленьких, повсякденних речах.

Глобальне потепління рішення доступні для нас сьогодні, і цей час ми ставимо їх у використанні. Серед рішень способи зменшити кількість викопного палива ми використовуємо для харчування наших автомобілів і генерувати наше електрику і захисту знаходиться під загрозою лісам, в яких зберігаються вуглецю у своїй біомасі. Компенсації викидів вуглецю розроблена як простий спосіб для зменшення або усунення викидів вуглецю. Мета купівлі та продажу вуглецевих квот, щоб отримати все, AOS вуглецевий слід до нуля. Компенсація викидів вуглецю працюють на ідею, що будь-яке скорочення в будь-якій області має сенс тому, що позитивний вплив на навколишнє середовище буде таким же, у всьому світі. Компенсації викидів вуглецю є великою підмогою, що будь-хто може використовувати, щоб зменшити вплив його / її діяльність в якості компенсації є одним з кращих рішень, які можуть фактично привести шлях, щоб знайти рішення зі зміною клімату та глобальним потеплінням.