водіння нових автомобілів безкоштовно У чому підступ

Рекламодавці вхопилися за новий спосіб отримати слово про своєї продукції: грюкнути свої оголошення на вашому автомобілі. Насправді, це не зовсім новий спосіб для просування продукції, як це було в експериментальній стадії протягом багатьох років в обмежених ринках. Тепер, однак, практика стала настільки поширеною, що компанії по всьому світу роблять це. Незабаром багато автомобілів у Мексиці та Франції, а також транспортних засобів на вулицях Каліфорнії, Флориді, і в інших місцях буде спортивним оголошення хитавиці різні продукти. У деяких випадках рекламодавці будуть платити вам щомісячну орендну плату розміщувати оголошення на автомобіль у вас вже є, а в інших випадках ви могли б знайти себе за кермом нового автомобіля.

Коли я вперше почув про цю концепцію, я думав: у чому підступ? У той час як всі програми різні і є, ймовірно, шахраї змішаний із законним компаній, здебільшого ці “оголошення на колесах” або “прокатка” Billboard програм знаходяться на вгору і вгору. Ви повинні перевірити за індивідуальною програмою для договірних подробиці, але це те, що я дізнався про те, що деякі з них пропонують:

Водії повинні бути повнолітнім, взагалі віці 18 років і вище.

Водії повинні проживати в цільових країн, США, Канади, Франції, Філіппін, Мексики, Японії, Великобританії і як популярного місця.

Водії повинні робити те, що вони роблять найкраще: диск, багато! Так, не дозволяючи ваших коліс залишатися на місці, ви будете повинні поставити деякі серйозні миль на вашому автомобілі, особливо навколо міста, де кожен може побачити і подивитися на вашу поїздку.

У деяких випадках, ви можете використовувати свій власний автомобіль і отримати щомісячний чек. В інших випадках, вам буде надано автомобіль протягом певного періоду часу. В останньому випадку, ви можете бути відповідальні за газ, технічне обслуговування та страхування, тому переконайтеся, що те, що ви отримуєте від “Rolling оголошення” коштує того, щоб ви.

Отже, хто ж деякі з рекламодавців? Без вказівки імен, я бачив транспортних засобів протягом певного страхової компанії Gecko, інший для великої роздрібної коробці обладнання побутової електроніки, в той же час ще один для місцевого ресторану з його “не можна пропустити” перефарбували PT Cruiser. Крім того, є багато інших рекламодавців, які бачать цінність і унікальність програми і приєднуються дюйма

Так, є перебільшені заяви про те, скільки ви могли б зробити кожен місяць або який тип автомобіля ви могли б отримувати. Звичайно, Viper з рекламою було б здорово, але ви можете дозволити собі газ і $ 3000 законопроект страхування автомобіля? Напевно, немає. Таким чином, зробити деякі “належної обачності”, щоб дізнатися план, який підходить саме вам.

Роллінг рекламні щити є новинкою, один, що багато водіїв захочуть, щоб отримати доступ до нових комплектом коліс або перефарбувати їх поточної поїздці. Тим не менше, для небагатьох щасливчиків, ці типи програм, безумовно, допоможе своїм машинам бути поміченим. Коли рахунок в даний час взяв хтось інший, це може бути весело, якщо не прибутковим способом обійти місто.