Заробляйте гроші на рекламу на вашому автомобілі – це easy_

Автомобільна реклама стає все більш і більш популярним з кожним днем ​​і, в даний час, більш ніж на 2 мільйони чоловік рекламують на їх автомобілі.

Концепція такої програми засновані на не важко зрозуміти. Компанії, які потребують прибутку використовувати безліч методів маркетингу для просування своїх послуг або продуктів. Одним з таких методів є автомобіль реклами обгортці або, іншими словами, платити звичайні люди для приведення своїх авто з реклами на.

Для людей, які не є власниками автомобілів для реклами з, є компанії, роздавати безкоштовні автомобілі, вже укладені в рекламних оголошеннях. Більшість з них дозволить вам водити машину в будь-якому місці від 2 до 5 років, після чого контракт закінчується і ви можете вирішити, чи хочете ви, щоб отримати іншу машину чи ні. Використовуючи цей метод, однак, ви не зможете отримати гроші, щоб розмістити рекламу на автомобілі більше.

Звичайно, те, що звучить занадто добре, щоб бути правдою зазвичай. Ну, начебто …

«Вилов» в тому, що, для того щоб отримати гроші, щоб розмістити рекламу на автомобілі, ви повинні вести свій автомобіль майже кожен день або певну кількість кілометрів за один місяць і парк це десь можна легко побачити інші люди. Для цього, ви не можете відмовитися від вашого автомобіля в гаражі і просто чекати грошей згорнути дюйма

Говорячи про гроші, середня “зарплата” отримав той, хто підписав з хорошим рекламним агентством автомобіль десь між $ 400 і $ 600 на місяць. Я кажу “хороших рекламних агентств автомобіль”, тому що є багато афера компанії, що там ніколи не буде платити вам.

Я сам був досить щасливий, щоб зареєструвати з хорошою компанією, і тепер мені платять за рекламу на автомобілі близько $ 700 на місяць. За ці гроші, я їжджу близько 200 кілометрів на місяць, і вибрав, щоб 3/4 мого автомобіля, загорнуті в рекламних оголошеннях.