Головна Інспекції – невід’ємна частина покупки житла

Коли ви збираєтеся купити будинок або перебуває в процесі купівлі житла, однієї дуже важливої ​​речі домашнього огляду. Загалом, домашній огляд тільки обмежений і неінвазивний процес перевірки та оцінки нинішньої структури додому фахівця. Огляд буде включати в себе, але не обмежуючись водопровідно-каналізаційної системи, підвал, система кондиціонування повітря, система опалення і дах. Під час перевірки всі рекомендовані поліпшення або виправлення відзначені.

На початковому етапі інспекції починається з огляду області або ділянки, де знаходиться будинок. Після інспекції на місці, інспектор буде записати деталі, як типи, які вікнах, тротуарів, стін, тротуарів та освітлення розміри системи побудовані. Ризик повеней та інших факторів також розглядаються. Облицювального матеріалу і теплоізоляції потім будуть перевірені разом з покриттям і блимає типу даху. Інспектор потім оцінити водостоків, дренажних систем та водостічні труби з дому.

Всі зовнішні частини будинку перевіряють і як тільки це буде зроблено, інспектор буде рухатися в глиб частину будинку. Інспекція почнеться в записуючи розміри фундаменту і сканування простору з матеріалами, використовуваними для їх будівництва. Точок, небо вогні, розміри вікон і дверей, сходів і коридорів і джерелом тепла також будуть перевірені.

Головна Інспекції Святого Павла М.Н. потім приступити до огляду електричної системи та кількості плавлених і вимикачі потім записав. Присутності відповідного провідника вхід послуга буде відзначено також. Інспектори перевірятимуть системи охолодження, зволожувача і системи опалення будинку, а також стан сайдингу та архітектурний стиль і фундаментних стін і причалів.

Більшість представників Міннеаполісі інспекцію будинку завершить процес інспекції з генерації звітів, які будуть вказувати поточний стан будинку і включатиме в себе будь-які можливі поліпшення або ремонтних робіт, які необхідно виконати продавцем. Фотографії будуть прийматися в якості доказу, що такі поліпшення і необхідності здійснювати ремонт.

Головна Інспекції Святого Павла М.Н. буде гарантувати, що процес буде завершений повністю і для проведення необхідного ремонту повинні бути зроблені. Після цього процесу, ви можете ще раз перевірити будинок перед закриттям в угоду, так що вам буде забезпечено, що будинок знаходиться в хорошому стані, повністю, перш ніж купити його з продавцем.