11 ключів до написання листа продажів, який продає

При написанні рекламних листів, які продають, є 11 ключових інгредієнтів, які повинні бути застосовані. Але спочатку ви “повинні” визначити, хто отримає ваше повідомлення продажів. Це дуже важливо для успіху Вашого листа продажів., Який є найважливішим компонентом у вашій маркетингової кампанії. Ви можете надіслати лист середньому продажі великий список і є гідну відповідь. З іншого боку, ви не можете надіслати великий лист продажів список поганих і очікуємо хороший відповідь. Ви повинні відповідати “Right” повідомлення для «правих» аудиторію з “правильними” засобів масової інформації.

Ви повинні знати, з ким ви говорите у своєму листі продажів. Чи є вони чоловіками або жінками? Чи є вони старше або молодше? Чи є вони багатими або середній клас? Вони є будинок або орендувати? Які демографічні ваш ідеальний клієнт або клієнт? Розуміння цього дасть вам найкращі шанси на успіх при написанні листа продажів, який продає.

Ось “ключ” інгредієнтів для написання листа продажів, який продає.

Написання Ключові продажів Лист # 1: заголовок повинен привернути увагу читача і зробити їх хочуть знати більше. Тема є найважливішим інгредієнтом при написанні листа продажів. Якщо ви заплуталися цю гру, це гра закінчена! Ваш заголовок повинен викликати цікавості або державних допомог для читача. Приклад. . . Припустимо, ви продаєте продукт для жінок очікують. Ось заголовок, який би захопити їх увагу. “7 секретів майбутніх мам потрібно знати про свою вагітність, що їх лікарі не говорив їм. Більшість очікували мама б «Стоп», що вони роблять і хочуть знати більше про це заголовку.

Написання продають літерою # 2: При написанні рекламний лист, переконайтеся, що ви налаштували вітання. Це дасть вам більш високу читацьку аудиторію. Люди люблять, щоб почути і побачити своє ім’я. Це було перевірено і доведено, що збільшення відповіді. Приклад. . . Дорога Мері, НЕ дорогий клієнт. Використовуйте своє ім’я і Ви збільшите свої читачів і відповідь.

Написання продають літерою # 3: Ви можете мати картину ви або ваш продукт у верхньому лівому кутку Вашого листа продажів. Або картинку, яка зв’язує в ваше повідомлення продажів. Ми зробили рекламний лист для власників салонів, де у нас було зображення людей прочісуючи ліс, у пошуках втрачених клієнтів. Тема сказав. . . Джанет, ти взятий в заручники? Ми не бачили вас у нашому салоні в місяці, тому ми відправили пошуковий загін, щоб знайти вас. Це рекламний лист отримав двадцять три відсотка відповідь від своїх старих список клієнтів.

Написання продають літерою # 4: При написанні рекламний лист, не бути нудним. Люди настільки завалені повідомленнями продажів протягом всього дня, що вона займає творчий маркетинг, щоб вас помітили. Так що, якщо ви можете зробити свій рекламний лист цікаво і весело, це автоматично дає домінування на ринку.

Написання продають літерою # 5: ваша “основний текст” слід вказати ваші клієнти “проблема”. Які їх побоювання? Що заважає їм спати ночами? Далі, вам потрібно агітувати проблеми вашого клієнта має. І, нарешті, ви повинні показати, покупців / клієнтів як ваш продукт або послуга може вирішити їх ситуації. Переконайтеся, що ви говорите їм про переваги вашого продукту або послуги надає. Або ваші клієнти піклується тільки про те, що це означає для них. , Посібники, пільги!

Написання Ключові продажів Лист # 6: Ви повинні мати чарівне пропозицію. Дайте вашому читачеві причин, щоб купити те, що ви пропонуєте. Зробіть вашу пропозицію настільки непереборною, що вони коливаються від гнилого винограду на змію заповнені ями отруйних гадюк отримати ваш продукт або послугу.

Написання Ключові продажів Лист # 7: Переконайтеся, що у вас є термін у Вашому листі продажів отримати ваші клієнти / клієнтів для негайного реагування. Приклад. . . Ви повинні відповісти на 4/3/2008, щоб отримати це неймовірне пропозицію.

Написання продають літерою # 8: Створення дефіциту у вашому листі продажів також отримаєте ваші перспективи або клієнтів, щоб швидко реагувати.

Написання продають літерою # 9: Переконайтеся, що ви показати ваші перспективи або клієнтів значення в покупці сьогодні. Яка реальна вартість при покупці сьогодні, на відміну від того, що вони будуть платити, якщо вони відкладають? Приклад. . . Якщо ви відповісте на наступний четвер, ви заощадите сорок відсотків від початкової ціни в $ 49,95. Це $ 20 економія! Якщо ви пропустите, ви будете платити “Full” ціною.

Написання продають літерою # 10: Завжди є P.S. в кінці ваших продажів букв. Коли люди отримують листи поштою, їх перший інстинкт, щоб з’ясувати, хто його послав. Так вони виглядають в кінці листа продажів, і 95% часу вони читали PS в першу чергу. Ваша P.S. повинні переформулювати пропозицію, термін, або обох.

Написання продають літерою # 11: Додати відгуки, щоб всі ваші рекламні листи для довіри. Це призведе до збільшення продажів і відгуку.

Нарешті, при написанні листа продажів, переконайтеся, що ви говорите з однією людиною. Ваше рекламний лист повинен звучати особистого, як якби він прийшов від одного.