інноваційні банер стоїть на просування і рекламу нової системи дисплей віку

У рекламному світі, коли бюджет невеликий, але вплив очікування високі, варто банер дисплей є одним з факторів успіху в бізнесі. Ці регульовані висоти на підлогу-системи просування продукції стоїть високо в своїй візуальної привабливості і елегантності. У магазині або торговому центрі, де тисячі клієнтів пройти, тільки кілька секунд, які важливі для їх уваги. Їх уважності залежить від стилю і краси рекламі та своїй привабливості. Банер стенди були довести дуже ефективні в залученні клієнтів і перехожих близько до продукції.

Банер варто прийти в найрізноманітніших друкованих та стенд матеріалу. Друк матеріал може бути вініл, тканину або плівку в той час як рами виготовлені з легкого металу або або екологічний бамбук. Зі своєю природною красою, класичний зовнішній вигляд і тривалий природи, бамбук набирає велику популярність в даний час доби. Багато стенди хром бази ногу, яка виглядає стильним і елегантним, а також захищає графіку від пилу і подряпин. Щоб додати стійкість структури, база або триногий або чотириногого або металеву пластинку. Вони підтримують графіку від 1,8 м до 2,7 м, що забезпечує різні візуальні висот у відповідності з потребою (з телескопічною полюса), місця та події атмосферою. З іншого боку, існуючі є стільниці банери для зустрічей або отримати разом або просування по службі або приймальні. Для нічного бачення, на-топ галогенні пляма світла доступно. Більшість банер варто включати свій шикарний футляр, де всі компоненти і коштує банер легко розмістити.

Є поперечного перерізу стенди з базою стрижень, щоб дати силу до структури і можна скласти легко. Метал високого ступеня очищення алюмінієвих. Ще однією перевагою є те, що вони приходять з центрального регулятора налаштування, щоб змінити кут зору на банер. Багато може бути розширена до змінитися різних банерів. Їх головною визначною пам’яткою є портативність. Перемістити банери від одного місця в інше без будь-яких турбот. Зміна графіка в найкоротші терміни. Зібрати або розібрати систему протягом декількох хвилин.

Ще одна перевага розраховує на трибунах банер дисплей є їх розширюваність. Небагато моделі поставляються з каскадним функцію, де кілька окремих систем можуть бути об’єднані у велику стіну будки. Комбінований ефект, безумовно, більш інтенсивно у порівнянні з окремими системами. Під час виставки або пункт-покупки дисплея або дисплей виставки або конференції дисплей і точках продажу відображати вони виконують роботу за автоматичної продавець.

Це інноваційний і стан мистецтва середовищем для візуальної комунікації. Виберіть режим поширення з підсвічуванням, передні освітлення, колір, розмір, різкість, зображення з високою роздільною здатністю і регульована висота банера.