значки на лацкані мати кілька стилів, безліч застосувань

Користувальницькі значки мають безліч застосувань. Чи є вони підвищення обізнаності та засобів для некомерційних організацій і соціальних причин, просування бізнесу або відсвяткувати товариства Little League, користувальницькі значки є досить універсальними, щоб робити все це.

Спорт торговельні контакти є одними з найпопулярніших користувальницьких значки доступні. З часів, коли олімпійських спортсменів торгуються контакти на Іграх, щоб відсвяткувати інтернаціональної дружби, вони виросли у велику хобі і частина юнацького спорту в усьому світі. Малої бейсбольної ліги опублікував свій перший контакт торгових чиновник у 1980-х роках, що викликало на ринку користувальницькі значки для команди, щоб вибухнути. Торговий шпильки майже скрізь на клубних іграх і турнірах зараз, і інших спортивних команд взяли користувальницькі значки для торгівлі, а також.

Для продемонструвати підтримку причин, стрічки користувальницькі значки залишаються популярними. Багато людей носять рожеві стрічки контакти для підтримки дослідження раку молочної залози, камуфляж або жовті контакти для підтримки американських військ, і багатьма іншими квітами для підтримки конкретних причин важливо для них.

Співробітник визнання користувача контактів відворотом відмінний спосіб підвищити бойовий дух робочих місцях. Багато компаній визнають років співробітники служби по роботі з одними значки. Інші використовують їх для ідентифікації членів команди, визнати відмінну роботу, або для просування продукції або послуг компанії.

Користувальницькі значки є доступні в різних матеріалів і стилів, з пін розмірів і типів, щоб відповідати майже будь-якої потреби і бюджет. Правильний стиль залежить від конкретного додатка.

Перегородчастої користувальницькі контакти відворотом найвищої якості значки доступні. Ці контакти мають ювелірних прикрас якісна обробка. Булавки вмирати-вражені створити підняті і заглиблень. Виїмки потім заповнюють скла, як суміш твердих емалі і кожен колір окремо обпалюють при високих температурах. Оскільки виробничий процес є складним і трудомістким, це найдорожчий тип значки на лацкані. З цієї причини, перегородчастої контакти є найбільш придатними для ділових контактів, а також використовуються для спортивних торгових контактів рідко.

Поява м’якою емаллю користувальницькі значки аналогічна висновків перегородчастої. Тому що кольору зроблені з м’якої емаллю і обпалюють при більш низькій температурі, однак, м’яка емаль контакти є більш доступними. Ці користувальницькі значки є найбільш популярний стиль для контакту спортивні торгівлі.

Помирати-вражені користувальницькі значки, які не мають кольору, який додається, які найбільш часто використовуються для військово-стиль контактів. Користувальницькі значки штампуються з вмирають, і поглиблень піддані піскоструминної обробці, щоб дати їм зернистий вигляд. Ці контакти мають формальний, урочистий вигляд.

Зсув цифрових користувальницьких значки є ідеальним, якщо вам потрібно, щоб точно відтворювати тонкі лінії, фотографії, градієнти і тіні. Фотографії якості зображення друкується безпосередньо на шпильки. Шовкографія користувальницькі значки дозволяють точне відтворення логотипів, товарних знаків і малюнків. Вони є відмінним вибором для компанії значки на лацкані.

Фототравлення користувача контактів відворотом економічний вибір. Тому що вони зроблені з більш тонкого металу, ніж вмирають уражену контактний стилі, вони будуть легше носити, але і менш довговічні. Ці користувальницькі значки вимагають епоксидним покриттям для максимальної міцності.