знайти правильні зв’язку з вашими клієнтами

Коли справа доходить до самої форми маркетингу речей, щоб розглянути, як ви зв’язку зі своїми клієнтами.

Чим краще ви знаєте своїх клієнтів і більш зосереджені ваші маркетингові є вища ймовірність успіху. Маркетинг це не тільки сказати комусь, як велика продукт або послуга, але пояснити їм, чому вони особисто можуть зробити ефективно використовувати його.

Це вірно для всіх маркетингу, але я думаю, що є один формат, який вимагає цього в ще більшому ступені, і це листівки друку.

Тому я кажу це тому, що більшість маркетингу буде розглядатися людьми як раз те, що це частина загальної світ навколо них. Ви йдете за дверима, і ви побачите плакати на стіні, ви отримуєте руками брошури в магазині, або, може бути листівки на вулиці. Маркетинг оточує нас, але ми не завжди підключити його до конкретного життя.

Листівки надіслана в будинок людини. Листівки змішуються з особистої пошти людини. Саме тому листівки може зробити таке велике враження, тому що вони будуть розглядатися через іншому світлі, ніж більшість інших видів маркетингу.

Чим більше ваша особиста листівку і чим ретельніше вона підключається до життя людини, тим краще ваші шанси отримати до них. Треба віддати їм те, що робить їх паузу, щоб дивитися на нього і зупинитися, щоб запитати себе, якщо, може бути, ваша компанія дійсно є правильним для них.

Тільки так ви можете бути впевнені, що ваші маркетингові робить те, що, якщо ви знаєте достатньо про те, хто вони, щоб мати можливість дати їм те, що вони можуть зрозуміти і з’єднатися з. Коментар на листівці про різні дії ви знаєте, вони користуються і як ваша служба може підключитися до нього.

Поза листівки друку ви просто не отримаєте можливості, як це, щоб привернути увагу людини так ретельно, щоб бути в їх будинку доставку ваших маркетингових повідомлень. Більш загального маркетингу вашої тим більше, ніж вірогідність того, що ви просто не збираються пройти ім. Ви не зможете показати їм, що ви знаєте, хто вони є, і ви розумієте, що їхні потреби.

Найбільшою проблемою для будь-якого виду маркетингу є забезпечення людей, що ви не просто намагаються продати на них. Вам необхідно підключити до них таким чином, найбільш маркетингу не в змозі зробити. Це той потенціал, який дасть вам листівки.

Перед вами черговий поштовх маркетингу листівку зупинитися, щоб переконатися, що ви точно знаєте, хто це, що ви звертаєтеся к. Запитайте себе, якщо ви знаєте, що їх бажання і потреби. Якщо ви не знаєте, що ви, ймовірно, не зможе правильно звертатися до них.