електронних книг і аффилированного маркетингу

Написання Безкоштовна електронна книга є відмінним способом, щоб продавати більше продуктів філії. Книга може працювати на вас двома різними способами і я закликаю вас використовувати обидва методи в кожному безкоштовну електронну книгу ви пишете.

Перший спосіб полягає у сприянні партнерської посилання прямо в вашу книгу у разі потреби. Ви можете недбало згадати продукт в організмі певної глави, відгук продукту як частина вашої книги, або додати «Додаткові матеріали» секції До кінця книги.

Другий спосіб полягає в посилання на ваш сайт зі змісту вашої книги. Ви можете запропонувати додаткову інформацію на сайті або посилання на сторінку перегляду. Посилаючи ваших читачів на ваш сайт ви отримуєте шанс піддавати їх додаткової партнерської продукції і мають можливість отримати їх на вашу розсилку.

Давайте подивимося, як ви можете почати з першої книги. Знайти тему, що ви достатньо обізнані про і придумати загальну тему для книги. Що люди шукають на певну тему? Наприклад, батьки дітей будуть зацікавлені в поради і стратегії, щоб отримати їх дитину спати всю ніч. Мама шукає роботу на дому робота може бути зацікавлений в тому, як визначити роботу на дому шахрайства і де шукати на законну роботу.

Придумайте начерки або деякі групи статей ви написали по конкретній темі. Тепер все що вам потрібно зробити, це плоть його небагато і, звичайно, включити вашої партнерської посилання. Книги зазвичай складаються з не менше 25 сторінок. Це може звучати як багато, але ви повинні тримати розмір шрифту досить великий, щоб зробити його більш зручним для читання на екрані комп’ютера.

Давайте поговоримо про формат на мить. Ви можете придбати програмне забезпечення для створення електронних книг, або ви можете зробити це PDF документі. PDF документів буде працювати практично на будь-якому комп’ютері і люди комфортно їх завантаженням. Я зазвичай пишу мої книги в Microsoft Word, форматувати його в наявності, додати будь-які малюнки або графіки, а потім перетворити його в ПФО. Ви можете зробити це з Microsoft Acrobat, або використовувати один з безкоштовних послуг створення PDF в Інтернеті.

Наступним кроком буде отримати книгу циркулює. Адже ви не збираєтеся робити які-небудь партнерські продажу, якщо ніхто не читає ваші книги. Ви можете запропонувати його для безкоштовного завантаження на Вашому сайті або дати йому в якості бонусу за підписку на розсилку новин. Я також хотів би додати примітку в нижній частині кожної сторінки, що читач Ласкаво просимо передати книгу разом з тими, хто може бути зацікавлений в цій темі.

Пропозиція книгу як вільний піддавки з іншими власниками веб-сайт і розмістити його на безкоштовні каталоги електронних книг. Тоді сидіти склавши руки і дивитися книгу зробити всю роботу за вас. Через кілька тижнів ви побачите партнерських продажів входите час, щоб перейти на іншу книгу.