банерна реклама пояснив

Банерна реклама є, мабуть, найстаріший і найбільш поширений спосіб реклами в World Wide Web (WWW). У своїй найпростішої формі – він діє як щит, поширюючи рекламні повідомлення та допомагати зацікавленим відвідувачам перейти на відповідну веб-сайті.

Різниця між фізичним рекламний щит і он-лайн банерної реклами полягає в здатності пізніше для вимірювання ефективності кампанії. На відміну від традиційних засобів масової інформації, як телебачення оголошення або роздрукувати Где вимірювання реакції аудиторії важко – його можна отримати чіткі і точні вимірювання успіху або невдачі он-лайн оголошень через веб-аналізу трафіку.

Як добре, є банерна реклама для вашого бізнесу? Ви повинні прийняти це відомим і надійним методом або піти на нові, такі як пошукова система заснована КПК? Відповідь полягає в ваші вимоги і розуміння того, що банерна реклама може поставити.

Давайте обговорювати різні поняття, пов’язані з онлайн-рекламою і проаналізувати, як банерна реклама працює.

яку он-лайн реклами підходить моєму бізнесу?

Існують три основні причини для створення рекламної кампанії в Інтернеті. До них відносяться:

Підвищення обізнаності бренду

Збільшення трафіку на сайті

Створення веде і продажу

Потрібно проаналізувати ваші точні вимоги та пріоритети цілей запланованої рекламної кампанії. Якщо метою є створення бренду або чистого просування – банерна реклама ідеально підходить. Тим не менше, якщо ви більше зацікавлені в потенційних клієнтів і продажів – цільової реклами, такі як пошуковий маркетинг може бути кращим варіантом. У багатьох випадках – суміш рекламний банер і пошуковий маркетинг може бути відповіддю. Можна знайти більш детальну інформацію на інтернет-рекламу, особливо в контексті експорту імпорту і B2B порталів тут.

ключові поняття, пов’язані з онлайн-реклами

Перш ніж рушити далі, важливо зрозуміти кілька ключових понять, пов’язаних з онлайн-реклами в цілому і банерної реклами зокрема.

враження

Враження це міра того, скільки разів оголошення було переглянуто. Скільки людей, що переглянули рекламний банер або отримані “враження”, бачачи оголошення – це вимірювання відповідей від системи подачі оголошення. Після того як відвідувач переглянув банер на веб-сторінці – таке враження записується. Банер погляди відрізняються від переглядів сторінок в тому сенсі, що там може бути кілька подань банера протягом одного перегляду сторінки. Там інша відмінність між сторінки
переглядати і банер зору – деякі банер виступаючої програмного забезпечення не рахувати банер виду, якщо відвідувач не залишається на сторінці досить довго для банера бути повністю завантажити з сервера оголошень.

CPM

CPM відноситься до ціна за тисячу (М тут означає “Mille” – римська цифра використовується для представлення 1000). CPM зазвичай використовується рекламної індустрії, щоб описати, як багато людей, що переглянули банер (перегляд реклами) або отримані “враження”, бачачи оголошення. Іншими словами, це та ціна, яку рекламодавець платить для відображення його / її банер 1000 разів.

Наприклад, рекламу з розрахунку $ 10 за тисячу показів, означає, рекламодавець платить $ 10 за кожні 1000 показів, або $ 0,01 для кожного банера враження.

CTR або кліків

Коли відвідувач отримує зацікавлені в рекламні повідомлення прапора, він / вона натискає на неї, щоб дізнатися більше і автоматично переміщається на сайт рекламодавця. Кожен раз, коли хтось натискає на банер, це називається “кліків”, і “кліків” виражається у відсотковому відношенні користувачів, які натискають на рекламу (тобто відношення кліків по оголошеннях, щоб показів). Іншими словами, натисніть на основі співвідношення є показником ефективності банера.

Як рекламодавець платить за банерної реклами Універсально, існує два режими оплати за банер – CPM

кліків

В Індії – є і третій спосіб оплати, виходячи з тривалості часу банер розміщений на веб-сайті. Як правило, спеціальне серверне програмне забезпечення називається “AD-сервера обертається банерної реклами в зазначених місцях сайту. Він також стежити за враженнями, клік-ретельне і інших життєво важливих статистичних даних.

У CPM способу оплати – рекламодавець платить за кількість показів на основі узгодженої CPM. Наприклад, якщо сайт звинувачення 9 дол США за тисячу показів – за $ 450 рекламодавець отримує $ 450 / $ 9 CPM *

1000 = 50000 вражень

Якщо відсоток натисніть ретельного становить 2 – 4%, рекламодавець може очікувати ~ 1000 – 2000 нових клієнтів, які відвідують його / її веб-сайті. Я вже не кажу бренду заснована на кількості показів.

У Click-Through Mode – Рекламодавці платить фіксовану плату за кожен клік, незалежно від того, що це кількість вражень.

З часом на основі рекламних банерів (типова в Індії), рекламодавець платить фіксовану плату на основі щомісячних або щоквартальних швидкістю, незалежно від кількості враження або клік-ретельним.

типи банерів реклами

Традиційні банери були статичними в природі – як правило, GIF або JPEG файлів зображень … З технологією просування – нові режими банери з’явилися в оголошенні сцени. Нижче наведені деякі з популярних режимів нестатичних банерів
Розширення – Банер стає більше на натискання – часто мають кнопку “Розгорнути”. Замість того, щоб стрибати на інший сайт – ці банери просто відкрити і отримати більше інформації.

Анімовані – поширений спосіб банер в ці дні. Тим не менш, занадто багато зображень / дописів може зробити такі банери безнадійно великого розміру, повільно і абсолютно дратує. Дотримуйтеся обережності на дизайн банера.

Меню, що випадає – ці мають вбудований HTML і дозволяє користувачеві вибрати опції з меню, що розкривається. Цей режим ідеально підходить банер для кооперативу реклами, де кілька підприємств можуть рекламувати разом.

Інтерстиціальна – Вони з’являються в окремому вікні як веб-сайт навантажень. Ці оголошення часто містять велику графіки, анімації, а також потокового презентацій.

Java, Flash і Shockwave – Вони дозволяють різноманітне подання інформації, включаючи відео та аудіо. Загальні панелі інструментів браузера, такі як Alexa, Google і т.д. придушення цього типу банерів плаваючою оголошень і DHTML – Ці банери плавати над змістом веб-сайту і зазвичай сприймається як втручання, хоча вони і отримати високий рейтинг кліків.

Unicast – от тільки як маленькі рекламні ролики, які працюють в окремому вікні.

Контрольний список для баннера дизайнери

Ось кілька речей, щоб мати на увазі при створенні банера зробити його менше в розмірах: переважно при 12K. Таким чином – банер буде швидко завантажуватися.
Нехай вона буде простою: Залишайтеся просто. Не варто занадто складно з великими обсягами тексту і заплутаною квітів.

зробити його легким для читання

Завжди використовуйте ALT тегів для відображення тексту на тих серфінгу без зображення Переконайтеся, що банер кліків через на відповідну сторінку на вашому сайті обмежити використання анімації включає заклик до дії (наприклад, Замовити зараз, відвідайте веб-сайт і т.д.) Перевірте свої банерів в різних браузерах при різних дозволах екрану.
Отримайте ваш веб-дизайнер, щоб зробити вашу банерну рекламу для Вас у різних стандартних розмірів, якщо у вас немає досвіду в рекламі.

висновок

Відсутність адресності та відвідувачів апатії два основних недоліків кампанії банер. Через великомасштабного використання або неправильного використання – відвідувачів сьогодні задоволення банери, як неминуче зло, але звертають мало уваги. Click Through Rate банерів набагато нижче в порівнянні з іншими формами он-лайн реклами, такі як цільовий маркетинг пошукових систем. Тим не менш, банерна реклама, є більш ефективними у створенні бренду і працюють дуже добре, коли творчі є привабливим і системи показу оголошень можна зробити деякі націлення.