Контракт позиції доступні через Craigslist

Як аутсорсинг стає все більш і більш популярними варіанти як для малого бізнесу і великих корпорацій, Craigslist є провідним способом для роботодавців та контрактників для підключення. Craigslist є експансивної співтовариство і тих, хто рекламу на Craigslist повною мірою усвідомлюють великі аудиторії, охопленої Craigslist. Потенційних працівників в рівній мірі обізнані про розмір Craigslist спільноти і часто звертаються до Craigslist першим в пошуку роботи, особливо коли вони шукають робота буде завершена на контрактній основі.

знайти контракт становище на Craigslist

Кількість працівників, які шукають роботу на контрактній основі росте як на дріжджах. Все більше і більше співробітників роблять крок до самостійної зайнятості, де вони можуть визначити, коли і де вони працюють, їхні гонорари, типи проектів, які вони приймають, а також їх терміни виконання проекту. Це рух є реакцією на постійно зростаючий схильність до корпоративної Америці роблять обурливі вимоги до працівників, для отримання більшого прибутку для компанії. Це також пов’язано з випадками надання аутсорсингу корпораціями. Приватні особи переглянути роботу на аутсорсинг і розуміють, що є можливість для них працювати самостійно і приймати ці аутсорсинг проектів.

Отже, де ж Craigslist вписуються в цю картину? Відповідь проста Craigslist робить його легше для роботодавців, які шукають на аутсорсинг і незалежних підрядників, щоб вступити в контакт. Ті, хто розмістити оголошення про вакансії на Craigslist потрібно відповісти на ряд питань. Одним з таких питань є чи позиція є повний робочий день, неповний позицію або позицію тимчасового контракту. Роботодавці відповідають на це питання, і в результаті оголошення про роботу автоматично пошуку по терміну зайнятості. Здобувачі на Craigslist може ввести термін “договір” у пошук, щоб отримати результати, які були вказані в якості трудового договору типу.

Можливість пошуку за чи дійсно позиція контракт становище на Craigslist дає перевагу в порівнянні з іншими веб-сайти, розроблені спеціально для тих, хто шукає роботу. Це важливо, оскільки він не тільки допомагає шукачам, які шукають для цього типу роботи, щоб знайти потенційних партнерів, більш швидко, але вона також допомагає роботодавцям, а тому що вони менш схильні приймати скарги від співробітників, дивлячись за роботи за договором, коли вони мають Реклама за повний робочий день, а також вони менш схильні приймати скарги від співробітників шукає роботу з повною зайнятістю, коли вони прагнуть заповнити договір положення. Це може допомогти, щоб зробити процес пошуку співробітників через Craigslist більш швидким і ефективним.

чому контракт позиції настільки привабливою

Є ряд причин, чому контракт позиції настільки привабливою для членів спільноти Craigslist. Багато хто з цих співробітників притягнуто до типу підрядних робіт через гнучкості, вона дає їм. Співробітники, які шукають трудового договору можливе, роблять це протягом кількох причин. Це може включати бажаючи заробити додатковий дохід близько межі традиційних роботу або бажають підтримувати себе без прив’язки до регулярних з дев’яти до п’яти.

Одним з основних переваг трудовий договір зазвичай включає в себе більш високу погодинну ставку, ніж аналогічні позиції, пропоновані на постійній основі. Це тому, що компаніям часто потрібно, щоб запропонувати додаткові переваги повного робочого часу, такі як медичне страхування, соціальне забезпечення і компенсації працівникам, але вони не зобов’язані пропонувати ці вигоди для контрактників. Тому компанії часто компенсує договору працівника за відсутність пільг з підвищеним погодинної ставки. Співробітники також готові запропонувати вищу погодинну ставку, тому що вони розуміють, що вони потребують спеціальних навичок підрядник може залучити до компанії. Це особливо вірно в разі галузей, де існує необхідність наймати фахівців з вузькоспеціалізованими навичками. У цих випадках вона є набагато більш економічно вигідним для компанії оплатити ці витрати на підрядника, ніж наймати, навчати і утримувати повного робочого часу з тими ж можливостями. Більшість компаній починають розуміти, що Craigslist є найкращим місцем, щоб знайти кваліфікованих фахівців, вони шукають. ussion форумах.