Ви відстеження вашої реклами

Занадто часто реклама сприймається як просто одержувати назву вашої компанії і логотип в очах клієнтів. Після того як ви покласти ваші повідомлення там, як ви знаєте, якщо він приносить у клієнтів? Tracking є одним з найважливіших компонентів реклами поки немає, але через його сприймали труднощі, він часто нехтують. Дослідження показали, що тільки 19% респондентів були впевнені в їх здатності вимірювати їх рекламою. І 73% не в повній мірі зрозуміти наслідки рекламної кампанії може зробити на обсяг продажів. Реклама стеження можуть бути величезне завдання, але за допомогою декількох невеликих кроків з вашого боку, ви можете виявити, що реклами обходиться вашої компанії багато грошей.

Передбачається, що ви, ймовірно, використовували Google Реклама в якийсь момент, ви, ймовірно, подивився на вашу статистику кліків Thrus і вражень. Це здорово, що Google може використовувати дуже просунуті технології для створення, вимірювання і підняти ваше оголошення більш ефективні, але не забувайте, щоб відстежувати ці оголошення на вашому кінцем. Давайте припустимо, що ви працюєте два оголошення на Google та мережі Google вказує, що вони отримують рівні кліків. Що робити, якщо одне оголошення дає 4% швидкість зближення і інша реклама дає 31% швидкість зближення? Це не мало б сенсу продовжувати платити за обох оголошеннях. З 4% оголошень, ви платите Google для некваліфікованих веде. Неправильний аудиторія натиснувши там. Google не розумію, що це, так як неефективні кліків приблизно однакові для обох оголошеннях.

Якщо ви все ще не переконаний оголошення стеження є правильним для вас, подумайте, скільки ви платите за оголошення в жовтих сторінках. Компанія, яку я використовував для роботи був платити більше $ 122 000 / рік на всю сторінку, але ніколи не відстежували його результати. Само собою зрозуміло, вони не прийняли моя порада поки я не був присутній промисловості конвенції. На з’їзді я дізналася, що всім, що відстежується їх жовті сторінки оголошення виявив його виробили менше, ніж 5% від своїх клієнтів. Це не має сенсу для них, щоб платити за всю сторінку оголошення, тому всі вони скоротилися до оголошення візитна картка.

Оголошення стеження, як і все інше, починається з декількох невеликих кроків. Ось кілька ви можете скористатися цього тижня, щоб краще справлятися з вашою рекламою.

Використовуйте окремі телефонні номери. Якщо ваше оголошення перелічені номери телефону як “заклик до дії”, перерахувати на інший номер телефону на кожне оголошення варіації. Тоді ви просто журнал, який дзвонить телефон лінії найбільше. Телефонні лінії не варті дуже багато, але великі кошти для відстеження вашої реклами. Якщо вам все ще потрібно виправдати витрати на другу лінію: Ви економите гроші від відкидаючи неефективні оголошення буде більше платити за другу лінію. Якщо ви платите за будь-якого розміру жовті сторінки оголошень, то дуже важливо, що ви включили окремий номер телефону тільки в оголошенні. Білий список сторінок може бути ваш звичайний телефонний номер. Це один з найпростіших способів & Працює на всіх рекламних носіях.

Використовуйте окремі адреси електронної пошти. Так само, як друга телефонна лінія, тільки вільною і легше увійти. В основному для друку або інтернет-реклами.

Використовуйте окремі веб-сторінки. Це займе трохи творчості з вашого боку, але це відмінний інструмент для вимірювання ефективності оголошень, коли у вас немає багато прямих контактів з клієнтами. Якщо Prova рекламі були для запуску рекламної кампанії з 2 різних варіаціях, кожне оголошення може направляти користувачів на окрему сторінку (. Крім того, можна мати різні версії вашого сайту (. COM,. Мережі,. Org)

Використання відстеження. Хоча він може лише відстежувати інтернет-продажів, це дуже важливо, якщо ви робите велику частину вашого бізнесу в Інтернеті. Якщо ви не хочете вирішувати технічну задачу самостійно, прямо зараз прекрасний час, щоб знайти програміста-фрілансера. Ви будете здивовані, як багато простих рішень можна відстежувати, що ваші відвідувачі роблять на вашому сайті.

Запропонуйте код купона. Знижкові коди великі з кількох причин, крім стеження оголошення, але також є одним з найпростіших способів, щоб визначити ефективність реклами. Він може бути використаний у всіх засобах масової інформації. У радіо-оголошення, коли ви викликаєте слухача до дії, сказати їм, щоб був вказаний конкретний код. Web або в друкованих виданнях може зробити те ж саме, наприклад, “використовуйте код купона:. Banner5” З он-лайн замовлення, ви можете просто додати ще одне поле на вашій формі перевірки і назвіть його “код купона.” Кожне замовлення, яка приходить через після цього можуть бути пов’язані з конкретними оголошення.